"ЛНР" "піклується" про вас: Місцева "влада" навчилася заробляти на комендантській годині

Влада самопроголошеної "республіки" має жорсткі вимоги до жителів міста.

У Луганську "місцева влада" заробляє на "комендантській годині". Фото google.com

У Луганську комендатура "ЛНР" відкрила новий спосіб поповнення бюджету. За даними ЗМІ, "республіка" встановила правило для всіх жителів: якщо хтось порушив "комендантську годину" й був затриманий після одинадцятої години вечора, він зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 500 рублів (за наявності паспорта), повідомляють Патріоти України.

У випадку відсутності документа, що засвідчує особу, громадянин повинен сплатити до 2 000 рублів.

Незалежно від сплаченої суми, усі затримані до ранку залишатимуться в комендатурі.

"Уже повернулась додому": У Львові врятували 101-річну жінку з інсультом

понеділок, 22 червень 2026, 11:55

У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...

Міноборони запустило нові контракти: Ось хто зможе отримати додаткові пільги

понеділок, 22 червень 2026, 11:22

Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...