Лишились з проблемами сам-на-сам: З Донецьку масово тікають спеціалісти

Кращі лікарі масово їдуть з окупованого міста, жаліються дончани

Ілюстрація: fuza.ru

Мешканці Донецьку у соцмережах жаліються, що з окупованого міста продовжують тікати кращі спеціалісти-лікарі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Донпресс".

"Лучшие спецы (уже запланировано, осознанно) покидают Донецк. Уже уехал главный травматолог, работавший в местной травматологии. И еще трое уехали на этой неделе", - пише мешканець окупованого Донецьку.

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...