Має стійкий запах дусту та цвілі: В ОРДО за тиждень понад 230 місцевих жителів отруїлися водою

Окупаційна влада так званої "ДНР" замовчує інформацію про масове отруєння, а з опублікованих результатів аналізів води видно, що є відхилення від норми.
Окупанти намагаються переконати захворівших людей не йти до лікарні. Фото: соцмережі.

На території ОРДО за тиждень понад 230 людей отруїлися водопровідною водою: місцеві мешканці скаржилися на високу температуру, нудоту і розлад шлунку. Про це повідомив представник омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Серед отруєних – здебільшого діти до 17 років. Зокрема, водою отруїлися понад 104 учнів військового ліцею окупованого Донецька. "Батьки кількох учнів ліцею повідомили, що їм переконливо рекомендували лікуватися вдома і не звертатися в лікарні", – написав Лисянський.

Він додав, що окупаційна влада так званої "ДНР" замовчує інформацію про масове отруєння, а з опублікованих результатів аналізів води видно, що є відхилення від норми. За словами місцевих жителів, вода має стійкий запах цвілі або дусту.

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...