
На території ОРДО за тиждень понад 230 людей отруїлися водопровідною водою: місцеві мешканці скаржилися на високу температуру, нудоту і розлад шлунку. Про це повідомив представник омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Серед отруєних – здебільшого діти до 17 років. Зокрема, водою отруїлися понад 104 учнів військового ліцею окупованого Донецька. "Батьки кількох учнів ліцею повідомили, що їм переконливо рекомендували лікуватися вдома і не звертатися в лікарні", – написав Лисянський.
Він додав, що окупаційна влада так званої "ДНР" замовчує інформацію про масове отруєння, а з опублікованих результатів аналізів води видно, що є відхилення від норми. За словами місцевих жителів, вода має стійкий запах цвілі або дусту.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...