"Розумієте, права приватної особи, їх, звісно, держава постійно пригнічує. Звичайно, державі дуже зручно, коли всі люди думають однаково, говорять однаково і крокують у ногу", – сказала Уліцька. За її словами, "сталінські часи тим і характерні були, що кожна думка, відмінна від загальноприйнятої, була неприпустимою".
"У нинішній ситуації, коли Сталіна знову нам витягують як вождя, як організатора і натхненника всіх перемог... Мені було 10 років, коли він помер, тому я пам'ятаю дещо. Це жахливо! І маленькі портретики Сталіна в машинах у таксистів, звісно, справляють жахливе враження", – додала письменниця.
Згідно з даними "Левада-центру" на квітень 2017 року, кількість людей, які симпатизують Сталіну, з 1990 року у Росії збільшилася втричі. Протягом останніх років у Росії з'явилися десятки пам'ятників Сталіну.
Міністерство оборони України проаналізувало військові спеціальності, які обрали добровольці, що звернулися до центрів рекрутингу української армії. Найбільш затребуваними виявилися ті, що пов’язані з БПЛА, також є попит на водіїв та стрілецькі спеціаль...
Пряма законодавча заборона російської мови у школах може сприйнятися Європейським Союзом як дискримінаційна норма, що зашкодить євроінтеграційному процесу України. Про це в інтерв’ю Українським Новинам сказав голова комітету Верховної Ради з питань осв...