"Мамочко, будь ласка, я не піду": Бабуся вбитої 12-річної школярки в Кропивницькому розповіла про її останній день у житті

Слідчі дотримуються наступної версії: Катерина залишилася наодинці з матір'ю. Оскільки дівчинка не хотіла йти в школу, жінка вдарила її кухонною сокирою по голові, після чого вивезла тіло в ліс за 5 кілометрів від дому.

Фото: ЗМІ

Бабуся убитої власною матір'ю 12-річної Каті Добродій Надія Гордова розповіла, як дівчинка провела свій останній день в житті, повідомляють Патріоти України.

У родині ранок почався зовсім звичайно - батько відвів молодшу дочку в садок. Мама з 12-річною Катею залишилися вдома. Сварка виникла через те, що дівчинка не хотіла йти в школу.

"Їй треба було в художню школу вранці. Але вона у мами відпросилася: "Мамочка, будь ласка, я не піду". Ну, мама погодилася, але потім все-таки в школу підняла", - розповіла бабуся зниклої.

Катя в школі так і не з'явилася, а після не прийшла і додому.

"Коли закінчилася англійська, вони (батьки) почали через кожні 2-3 хвилини дзвонити, а ніхто не відповів", - розповіла бабуся.

Батьки забили на сполох. Шукати Катю допомагав все місто: волонтери, студенти, курсанти льотної академії. Прочісували кладовищі, лісопосадку і дачний кооператив.

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...

Скільки людей житиме в Україні через 10 років: Демографи кажуть, що 52 млн не буде ніколи

четвер, 21 вересень 2023, 10:39

В Україні в найближчі десять років може змінитися демографічна ситуація. Науковці вважають, що у 2033 році на території нашої держави проживатиме не більше 35 мільйонів людей. Йдеться про кордони 1991 року, передають Патріоти України. Такий прогроз є н...