Маразм по-французьки: "Так близько від великої Росії ми не знаємо страху" - група з Франції заспівала гімн "ДНР" (відео)

Група виконує гімн французькою, проте на відео присутні російські субтитри.

Французька група Les Brigandes присвятила бойовикам "ДНР" гімн під назвою "Мільйон троянд (Гімн для Донбасу)". Про це свідчить відео групи на YouTube, передають Патріоти України.

З перших кадрів відео починається з демонстрації прапора "ДНР", а в наступному кадрі з’являється фотографія борда із зображенням убитого ватажка бойовиків Арсенія Павлова – "Мотороли". Поруч з його фото написано "Герої не вмирають".

Слід зазначити, що група виконує гімн французькою, проте на відео присутні російські субтитри. У пісні, зокрема є такі рядки: "Завжди ми будемо воювати, щоб врятувати нашу стару батьківщину", "Дядя Сем прибув сюди, щоб приносити нам біду. Так близько від великої Росії ми не знаємо страху".

Хіти тижня. "Если в кране нет воды...": Окупанти знайшли винних у катастрофічній посусі в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 17:30

В анексованому Росією Криму повністю висохли багато річок, а водосховища стрімко міліють. Чотири останні місяці кримчани жили без дощів. Ось і зараз, напередодні зими, тут посуха, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. За даними видання, у ...

"Некоторые упоротые "ватники" считают, что Крым не может считаться Россией, т.к. здесь творится беззаконие. Безмозглые люди… Или нелюди…" - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 10 грудень 2019, 16:58

"Стало известно о возведении в епископы УПЦ Московского патриархата Каллиника (Чернышева). Об этом сообщил архиепископ Православной церкви Украины Евстратий (Зоря)", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:...