Маразм по-французьки: "Так близько від великої Росії ми не знаємо страху" - група з Франції заспівала гімн "ДНР" (відео)

Група виконує гімн французькою, проте на відео присутні російські субтитри.

Французька група Les Brigandes присвятила бойовикам "ДНР" гімн під назвою "Мільйон троянд (Гімн для Донбасу)". Про це свідчить відео групи на YouTube, передають Патріоти України.

З перших кадрів відео починається з демонстрації прапора "ДНР", а в наступному кадрі з’являється фотографія борда із зображенням убитого ватажка бойовиків Арсенія Павлова – "Мотороли". Поруч з його фото написано "Герої не вмирають".

Слід зазначити, що група виконує гімн французькою, проте на відео присутні російські субтитри. У пісні, зокрема є такі рядки: "Завжди ми будемо воювати, щоб врятувати нашу стару батьківщину", "Дядя Сем прибув сюди, щоб приносити нам біду. Так близько від великої Росії ми не знаємо страху".

Хіти тижня. Криваве весілля: ​Через теракт загинуло 63 людини, 180 поранених (відео 16+)

понеділок, 19 серпень 2019, 22:00

У столиці Афганістану сталася страшна трагедія. Вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник. Під час теракту на святкуванні весілля у західній частині Кабула загинули 63 людини, більше 180 поранені, повідомляють Патріоти України з посиланням на «...

Нрави Орди: Жадібні росіяни вразили Мережу цинічною поведінкою на місці аварії Airbus A321

понеділок, 19 серпень 2019, 21:28

Аналогічна ситуація склалася з рейсом МН-17, який зазнав аварії на Донбасі, тоді бойовики розграбували збитий ними літак. Жителі Росії, жадібні на халяву, почали розтягувати речі з Airbus A321, який зазнав аварії в Підмосков'ї. На цинічну поведінку рос...