Мені не потрібні зірки: Усик відмовився від звання "Герой України" та пообіцяв вийти на бій проти хейтерів

Спортсмен також вирішив похвалити під час своєї прес-конференції кремлівського пропагандиста Шарія.

Олександр Усик. Фото:Вести

Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик дав першу прес-конференцію після перемоги над Муратом Гассієвим у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії. На початку заходу чемпіон подякував усім, хто його підтримував, а також передав привіт всім, хто поливав його брудом через те, що він провів бій в Москві, зазначають Патріоти України.

"Поливайте нас всякою гидотою, нас це тільки радує", - заявив Усик. Спортсмен також відмовився від звання Героя України, яке йому висловив бажання вручити прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Не треба мені нічого давати. Просто не заважайте мені йти тим шляхом, яким мене веде Всевишній. Мені не потрібні зірки Героя, для частини населення України я і так герой. У мене є визнання, а зірки у нас і так дають, кому попало. Краще б ті, хто постійно кричить по телевізору з будь-якого приводу, повернули в країну мир і підняли пенсії", - сказав Усик.

Також Усик похвалив кремлівського відеоблогера та пропагандиста Анатолія Шарія. "Бачив, як він розтикує їх там", - сказав боксер.

Боксер додав, що до висловлювань різних політиків, яким не подобається те, що спортсмен боксував в Росії, він ставиться з гумором і всерйоз їх не сприймає. "Я можу вийти на ринг один проти всіх хейтерів разом узятих. Один буду битися з усіма невдоволеними. А українцям я раджу не дивитися телевізор. Вони там мелють, що попало. Нехай краще говорять гидоту на мене, ніж на когось іншого. Я не ображаюся", - заявив Усик.

Джерело: Вести

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...