Метеочутливим буде непереливки: Синоптик дав прогноз на першу половину вересня

​У вересні українців чекає не тільки аномально тепла погода, але і температурні "гойдалки".

Про це розповіла заввідділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух, зазначають Патріоти України.
Фахііець зазначила, що у вересні очікуються значні перепади температур між денними і нічними показниками: якщо в перші дні осені в столиці вдень очікується 30 градусів вище нуля, то вночі буде вельми свіжо - 15 градусів вище нуля.
"Це, звичайно, дуже негативно відбивається на метеочутливих людях, особливо на тих, хто страждає серцево-судинними захворюваннями", - говорить Балабух.
Джерело: Апостроф

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...

От у чому секрет! Найстаріша мешканка Землі розкрила секрет довголіття й здивувала порадою (фото)

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:44

Став відомий секрет довголіття нової найстарішої мешканки планети Маріт Браньяс Морери, яка змінила в цій ролі черницю Люсіль Рандон. Остання 18 січня померла у Франції у віці 118 років,передають Патріоти України. Всього через місяць Морері виповниться...