Метеочутливим буде непереливки: Синоптик дав прогноз на першу половину вересня

​У вересні українців чекає не тільки аномально тепла погода, але і температурні "гойдалки".

Про це розповіла заввідділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух, зазначають Патріоти України.
Фахііець зазначила, що у вересні очікуються значні перепади температур між денними і нічними показниками: якщо в перші дні осені в столиці вдень очікується 30 градусів вище нуля, то вночі буде вельми свіжо - 15 градусів вище нуля.
"Це, звичайно, дуже негативно відбивається на метеочутливих людях, особливо на тих, хто страждає серцево-судинними захворюваннями", - говорить Балабух.
Джерело: Апостроф

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...