"Молчи, это судьба!": Лауреати російської премії RU.TV присвятили Криму "пророчу" пісню (відео)

"Вдребезги мир чужой фальши, его не жаль! Вдребезги мир...", - співає Хор Турецького і переконує, що в цьому - любов до півострова.

Хор Турецького. Фото: YouTube.

У Росії музичну премію телеканалу RU.TV 2017 року в номінації "Кращий кліп, знятий в Криму" отримав Хор Турецького за ролик "З тобою і назавжди". Про це повідомляє прес-служба телеканалу, передають Патріоти України.

Хор Турецького в "кримській" номінації обійшов Влада Топалова, Дениса Майданова, Олексія Воробйова і ЮрКісса і Володимира.
До речі, автором композиції-переможця став відомий "кримнашист" Денис Майданів.
Кліп, знятий в Криму, являє двозначну композицію, яка розповідає про любов чи то до дівчини, то чи до окупованого півострову.
"Прочь, прошлого тени на ветру, Запах свободы поутру! Вдребезги мир чужой фальши… Прочь, тень, улетающая вдаль, прошлого миг, его не жаль! Вдребезги мир...", - співають артисти.
Вони впевнені: "С тобой и навсегда! С тобой и навсегда! Пускай идут дожди, пускай летят года… Молчи, это судьба!".
Нагадаємо, що премію телеканалу RU.TV в цьому році отримали і українські виконавці - Ані Лорак, Світлана Лобода, Время и Стекло, Гриби.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...