"Можна було б святкувати перемогу": Бійці "Айдару" про те, як керівництво їм не дозволило звільнити Луганськ від терористів (відео)

Валентин Лихоліт розповів, як військове керівництво не дозволило звільнити Луганськ у 2014 році

Фото: uinp.info

Військове керівництво України не дозволило бійцям "Айдара" "зачистити" Луганськ від бойовиків у червні 2014 року. Про це розповів заступник комбата "Айдара" (позивний "Батя") Валентин Лихоліт у інтерв'ю в рамках спільного проекту канала UKRLIFE.TV та інформаційного агентства "ОстроВ", повідомляють Патріоти України.

"15 июня 2014 года с помощью 80 бригады батальон «Айдар» ходил по окрестностям Луганска, но тогда был дан приказ отступить.

Местные патриоты звонили бойцам и сообщали, что на тот момент в городе оставалось порядка 100-150 боевиков, а остальные "вышли в сторону российской границы".

Если было бы правильное решение высших чинов командования, то в Луганске 15 июня можно было бы праздновать победу, а дальше был бы и Донецк", - сказав Батя.

"Если бы 80 бригада не получила приказ, поддержала бы броней и огнем… Три дня, и потом за штурмовым батальоном подтянулись бы "линейки", и там уже комендатура бы, ВСП и разведка и контрразведка работали. Боевики уже бежали - нужно было просто зайти. Политическое решение? Предательство? Сложно сказать", - додав Дмитро Іванов, боєць "Айдара".

"Контрацепція - це вбивство": Батьки влаштували "бунт" через підручник "Основи сім'ї" в українських школах (фото)

четвер, 14 листопад 2019, 20:46

Автор курса Адріан Буковинський впевнений, що головне призначення жінки - це народження дітей, а дошлюбні статеві відносини неодмінно ведуть до розставання пари. В Україні батьки обурені новим шкільним підручником для 10-11 класів "Основи сім'ї" Адріан...

"Черницям не можна торкатися котів!": У Києві ігуменя відомого монастиря втрапила у гучний скандал

четвер, 14 листопад 2019, 20:15

Ігуменя Євлампія впевнена, що через пухнастиків нібито можна навести порчу на людей. Ігуменю Вознесенського Флорівського монастиря у Києві Євлампію звинуватили в тому, що та будь-якими способами виганяла котів із території обителі. Хоча перед її призна...