"Можна було б святкувати перемогу": Бійці "Айдару" про те, як керівництво їм не дозволило звільнити Луганськ від терористів (відео)

Валентин Лихоліт розповів, як військове керівництво не дозволило звільнити Луганськ у 2014 році

Фото: uinp.info

Військове керівництво України не дозволило бійцям "Айдара" "зачистити" Луганськ від бойовиків у червні 2014 року. Про це розповів заступник комбата "Айдара" (позивний "Батя") Валентин Лихоліт у інтерв'ю в рамках спільного проекту канала UKRLIFE.TV та інформаційного агентства "ОстроВ", повідомляють Патріоти України.

"15 июня 2014 года с помощью 80 бригады батальон «Айдар» ходил по окрестностям Луганска, но тогда был дан приказ отступить.

Местные патриоты звонили бойцам и сообщали, что на тот момент в городе оставалось порядка 100-150 боевиков, а остальные "вышли в сторону российской границы".

Если было бы правильное решение высших чинов командования, то в Луганске 15 июня можно было бы праздновать победу, а дальше был бы и Донецк", - сказав Батя.

"Если бы 80 бригада не получила приказ, поддержала бы броней и огнем… Три дня, и потом за штурмовым батальоном подтянулись бы "линейки", и там уже комендатура бы, ВСП и разведка и контрразведка работали. Боевики уже бежали - нужно было просто зайти. Политическое решение? Предательство? Сложно сказать", - додав Дмитро Іванов, боєць "Айдара".

Хіти тижня. "Трошки русопатії": В Одесі водієві авто на номерах РФ залишили "послання" (фото)

середа, 18 вересень 2019, 11:00

У якості паперу для свого "листа" невідомі використали обгортку від шоколадки "Рошен". В Одесі водієві автомобіля на російських номерах залишили записку на упаковці від шоколадки Roshen. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Донецький" на своїй сто...

Хіти тижня. "Моя прекрасна няня": Стан Заворотнюк критичний, відмовили органи, - ЗМІ

середа, 18 вересень 2019, 10:00

Повідомлення про погіршення стану Анастасії Заворотнюк почали надходити 13 вересня, причому одне тривожніше іншого. Нібито пневмонія стала наслідком використання апарату штучної вентиляції легенів. При цьому зірка комедійного серіалу «Моя прекрасна нян...