Мумія з Базеля виявилася... прабабусею глави МЗС Британії (фото)

Борис Джонсон ще ніяк не прокоментував це відкриття.

Борис Джонсон. Фото: ВВС

Вчені встановили особу жінки, муміфіковані останки якої знайшли в 1975 році під час реставрації церкви Барфюсер в швейцарському місті Базель. Вона виявилася родичкою нинішнього міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені витягли ДНК з великого пальця ноги просоченої ртуттю мумії і встановили, що це не хто інший, як Анна Катаріна Бишофф, яка народилася в Базелі в 1719 році і померла там же в 1787-му.

Після цього стало можливим простежити повну генеалогію Анни Катаріної, в ході чого з'ясувалося, що Джонсон є її правнуком в сьомому поколінні.

Міністр ще ніяк не прокоментував це відкриття. Раніше Джонсон відгукувався про своїх предків як про "багатих нероб".

Відзначається, що тіло жінки було просякнуте ртуттю, за допомогою якої з кінця XV століття і аж до XIX лікували сифіліс. Будучи вкрай токсичною речовиною, ртуть швидше вбивала, ніж лікувала, але саме вона допомогла зберегти останки. Передбачається, що Анна Катаріна могла заразитися сифілісом, коли доглядала за пацієнтами, що страждали на захворювання.

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...

"Деякі українці, коли чують російську, починають "Я вас не розумію": Усик заявив, що "так не можна робити"

неділя, 25 вересень 2022, 20:29

Чемпіон WBA, WBO та IBO у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) вважає, що у такий складний період для України не час ділити людей за мовною ознакою. Боксер упевнений, що у побуті можна говорити, як хочеш, а українською мовою необхідно спілкувати...