Мумія з Базеля виявилася... прабабусею глави МЗС Британії (фото)

Борис Джонсон ще ніяк не прокоментував це відкриття.

Борис Джонсон. Фото: ВВС

Вчені встановили особу жінки, муміфіковані останки якої знайшли в 1975 році під час реставрації церкви Барфюсер в швейцарському місті Базель. Вона виявилася родичкою нинішнього міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені витягли ДНК з великого пальця ноги просоченої ртуттю мумії і встановили, що це не хто інший, як Анна Катаріна Бишофф, яка народилася в Базелі в 1719 році і померла там же в 1787-му.

Після цього стало можливим простежити повну генеалогію Анни Катаріної, в ході чого з'ясувалося, що Джонсон є її правнуком в сьомому поколінні.

Міністр ще ніяк не прокоментував це відкриття. Раніше Джонсон відгукувався про своїх предків як про "багатих нероб".

Відзначається, що тіло жінки було просякнуте ртуттю, за допомогою якої з кінця XV століття і аж до XIX лікували сифіліс. Будучи вкрай токсичною речовиною, ртуть швидше вбивала, ніж лікувала, але саме вона допомогла зберегти останки. Передбачається, що Анна Катаріна могла заразитися сифілісом, коли доглядала за пацієнтами, що страждали на захворювання.

У Києві вшановують пам'ять Павла Шеремета: Підірваному у центрі столиці журналісту 28 листопада мало б виповнитися 50 років

неділя, 28 листопад 2021, 22:08

У Києві проходить акція пам'яті вбитого журналіста, одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета – 28 листопада йому б виповнилося 50 років. Деталі: В акції беруть участь білоруські та українські журналісти, друзі Павла, інші небайдужі. ....

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.