"Ми всі живемо в одній країні": Оксана Марченко розповіла, за що любить російську мову

"Рано чи пізно доведеться зупинитися, пробачити один одного, тому що ми - один багатонаціональний український народ, ми живемо в одній країні і будемо в ній жити!", - каже відома телеведуча і дружина Віктора Медведчука.

Оксана Марченко. Фото: Tv.ua.

Українська ведуча і дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко розповіла, що її рідною мовою є українська, яку вона любить так само, як і російську. Про це вона повідомила в інтерв'ю "КП в Україні", передають Патріоти України.

"Ми всі живемо в одній країні, незалежно від іноді полярних поглядів. І сьогодні, щоб її зберегти, ми повинні поважати право кожного на свою власну думку по відношенню до історії, релігії, мови.

Наприклад, українська - моя рідна мова, яку я люблю так само, як і російську, якою часто говорю, читаю, спілкуюсь з людьми. А хтось інший російську мову ненавидить, і той, хто ненавидить її, не повинен впливати на моє право любити і використовувати російську мову. Тим більше мені це гарантує Конституція України!", - розповіла вона.

​Завтра підкралося непомітно: Японці показали робота, який робить будь-яку домашню роботу, навіть ліпить пельмені (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 0:20

Через кілька років така «іграшка» почне підкорювати світ, позбавляючи середній клас від нудної домашньої роботи, а багатих від нестаранної прислуги. Прибрати в кімнаті, нагодувати, зліпити пельмені і навіть визначити активність мозку - все це зараз мож...

Хіти тижня. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 20 жовтень 2018, 23:05

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...