"Ми всі живемо в одній країні": Оксана Марченко розповіла, за що любить російську мову

"Рано чи пізно доведеться зупинитися, пробачити один одного, тому що ми - один багатонаціональний український народ, ми живемо в одній країні і будемо в ній жити!", - каже відома телеведуча і дружина Віктора Медведчука.

Оксана Марченко. Фото: Tv.ua.

Українська ведуча і дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко розповіла, що її рідною мовою є українська, яку вона любить так само, як і російську. Про це вона повідомила в інтерв'ю "КП в Україні", передають Патріоти України.

"Ми всі живемо в одній країні, незалежно від іноді полярних поглядів. І сьогодні, щоб її зберегти, ми повинні поважати право кожного на свою власну думку по відношенню до історії, релігії, мови.

Наприклад, українська - моя рідна мова, яку я люблю так само, як і російську, якою часто говорю, читаю, спілкуюсь з людьми. А хтось інший російську мову ненавидить, і той, хто ненавидить її, не повинен впливати на моє право любити і використовувати російську мову. Тим більше мені це гарантує Конституція України!", - розповіла вона.

Хіти тижня. Настав час змін! - В Україні хочуть перейти на погодинну оплату праці

субота, 23 березень 2019, 3:00

Експерт вважає, що в Україні настав час змінити норми радянського КЗпП, які не відповідають сучасним умовам трудових відносин. Україна готується переходити на погодинну оплату праці. Про це розповів голова Національної ради економічного розвитку Олексі...

Хіти тижня. "Таганрог мало затопити до х**в": В Україні спростували гучний фейк російських пропаг*ндонів (відео)

субота, 23 березень 2019, 2:00

Російські пропагандисти поширили фейкову новину про те, що українці нібито знайшли 8 російських підводних човнів в Азовському морі, повідомляють Патріоти України. Насправді, в доповіді президента України Петра Порошенка йдеться про акваторію трьох морі...