"Ми зобов'язані примиритися. У мене серце кров'ю обливається четвертий рік": Український актор Горбунов висловився про стосунки з РФ

Також артист виступив проти всіх заборонених списків, які ускладнюють життя людям з обох країн.

Олексій Горбунов. Фото:https://day.kyiv.ua

Народний артист України, актор театру і кіно Олексій Горбунов заявив, що українці зобов'язані примиритися з росіянами, щоб закінчилася війна. Про це передає ТСН, зазначають Патріоти України.

"Ми зобов'язані примиритися. Оскільки, по-перше, це вже дуже довго триває і люди гинуть з усіх боків. І завдання всіх людей - закінчувати війни взагалі і знаходити вихід", - заявив він.

При цьому актор зазначив, що не знає, скільки часу може зайняти примирення.

"Я не можу знати цього, я не політик. Але у мене серце кров'ю обливається четвертий рік. Я чекаю не дочекаюся, коли це все закінчиться", - сказав Горбунов.

Також артист виступив проти всіх заборонених списків, які ускладнюють життя людям з обох країн.

"Я вже три роки про це говорю - я проти всіх списків, я проти всього, що приносить "геморой" людям, проти всіх заборон і правил, які ускладнюють життя людей з усіх боків", - додав він.

Крім того, Горбунов підкреслив, що художники з Росії, з якими він дружить, добре відгукуються про Україну і переживають за неї.

"Все добре вони думають. Люблять і переживають так само, як і ми. Вони - мої брати - як були, так і залишилися. І Сергій Шнуров також, хоча давно ми не бачилися. Але вони залишилися для мене братами", - підсумував актор .

Червень розпрощається зливами та смерчами: Синоптики прогнозують послаблення спеки в Україні

середа, 29 червень 2022, 14:56

Погода в Україні в останній день червня буде різною - від нестерпної спеки до прохолоди з дощами, грозами та навіть смерчами. За прогнозом синоптикині Наталі Діденко, 30 червня спекотно буде у західних областях, очікується максимально +30…+35 градусів,...

Спочатку намагаються викликати довіру: Як в Україні діють шахраї під час обміну валют

середа, 29 червень 2022, 13:39

Незважаючи на війну в Україні і непростий час для українського народу, знаходяться ті, хто намагається нажитися на людях, використовуючи шахрайські схеми під час обміну валют. Про найбільш популярні шахрайські схеми розповідає finance.ua, передають Пат...