"Милі сваряться", або З олігархів майже в пролетарії: Вадим Рабінович "пролетів" у суді з Льовочкіним та "попав" на шалені гроші

У рішенні суду зазначено, що Вадим Рабинович не мав повноважень діяти від імені держави Україна і отримувати дозвіл на тимчасову судову іпотеку на власність компаній Льовочкіних на території Франції.

Вадим Рабинович. Фото: Bigmir.net.

Народний депутат Вадим Рабинович програв суд проти компаній Льовочкіних. Суд великої інстанції Ніцци (Франція) ухвалив стягнути з нардепа судові та інші витрати на суму понад півмільйона євро, передають Патріоти України.

У рішенні суду зазначено, що Рабинович не мав повноважень діяти від імені держави Україна і отримувати дозвіл на тимчасову судову іпотеку на власність компаній Льовочкіних на території Франції. Таким чином він привласнив собі право звертатися до іноземного суду від імені України. Своєю постановою суд скасував дозволи на тимчасову реєстрацію судової іпотеки.

Йдеться про будинок площею 1163 м² і ділянку, що займає 9387 м² в Ніцці. У своїй декларації Сергій Льовочкін повідомив, що має «безкоштовне право користування, надане рідною сестрою, яка є бенефіціарним власником юридичної особи - власника об'єкта».

Як відомо, навесні цього року Рабинович заявив, що Льовочкін купив цю віллу за 40 млн євро незаконно. Щоб заарештувати це майно необхідно було внести в якості застави 1% (400 тисяч євро) від ринкової вартості нерухомості, що і зробив Рабинович.

Адвокат Ден Шефет, який представляв інтереси Юлії Льовочкіної і її компаній, заявив, що вони будуть вимагати від Рабиновича компенсацію. «Я допускаю подальше переслідування Рабиновича за зловмисне використання французького правосуддя... З урахуванням того, що він вже втратив близько 400 000 євро сплаченого ним мита за реєстрацію цієї безпідставної судової іпотеки, загальні втрати пана Рабиновича в результаті даного судового процесу перевищать 500 тис. євро», - сказав Шефет.

Джерело: InfoResist

Хіти тижня. "Кажете, що війни вже немає і не стріляють?": Волонтерка показала пораненого бійця ЗСУ (фото 12+)

четвер, 12 грудень 2019, 4:00

У військового Богдана понівечені руки, осколками пробило лобову частину обличчя й у нього фактично немає ока. Воїн вже переніс декілька важких операції і днями його знову оперуватимуть. У мережі показали фото військовослужбовця ЗСУ, який отримав важкі ...

Хіти тижня. Для скреп співає безкоштовно: РосЗМІ дізнались, на чому заробляє легендарна українська співачка

четвер, 12 грудень 2019, 3:00

Софія Ротару недавно втратила готель в Криму, який працював навіть в умовах окупації, та на концерт в Росію поїхала безкоштовно. Російські ЗМІ почали рахувати доходи Ротару, яка при втраті одного з пунктів доходу все одно співає безкоштовно. Виявляєтьс...