"Милі сваряться", або З олігархів майже в пролетарії: Вадим Рабінович "пролетів" у суді з Льовочкіним та "попав" на шалені гроші

У рішенні суду зазначено, що Вадим Рабинович не мав повноважень діяти від імені держави Україна і отримувати дозвіл на тимчасову судову іпотеку на власність компаній Льовочкіних на території Франції.

Вадим Рабинович. Фото: Bigmir.net.

Народний депутат Вадим Рабинович програв суд проти компаній Льовочкіних. Суд великої інстанції Ніцци (Франція) ухвалив стягнути з нардепа судові та інші витрати на суму понад півмільйона євро, передають Патріоти України.

У рішенні суду зазначено, що Рабинович не мав повноважень діяти від імені держави Україна і отримувати дозвіл на тимчасову судову іпотеку на власність компаній Льовочкіних на території Франції. Таким чином він привласнив собі право звертатися до іноземного суду від імені України. Своєю постановою суд скасував дозволи на тимчасову реєстрацію судової іпотеки.

Йдеться про будинок площею 1163 м² і ділянку, що займає 9387 м² в Ніцці. У своїй декларації Сергій Льовочкін повідомив, що має «безкоштовне право користування, надане рідною сестрою, яка є бенефіціарним власником юридичної особи - власника об'єкта».

Як відомо, навесні цього року Рабинович заявив, що Льовочкін купив цю віллу за 40 млн євро незаконно. Щоб заарештувати це майно необхідно було внести в якості застави 1% (400 тисяч євро) від ринкової вартості нерухомості, що і зробив Рабинович.

Адвокат Ден Шефет, який представляв інтереси Юлії Льовочкіної і її компаній, заявив, що вони будуть вимагати від Рабиновича компенсацію. «Я допускаю подальше переслідування Рабиновича за зловмисне використання французького правосуддя... З урахуванням того, що він вже втратив близько 400 000 євро сплаченого ним мита за реєстрацію цієї безпідставної судової іпотеки, загальні втрати пана Рабиновича в результаті даного судового процесу перевищать 500 тис. євро», - сказав Шефет.

Джерело: InfoResist

Ситуація стає критичною: Україні загрожує гостра нестача робочих рук, незабаром країна потребуватиме мільйонів робітників

четвер, 25 квітень 2024, 6:39

Вже найближчим часом Україна може зіткнутися з гострою нестачею робочої сили. За оцінками фахівців, для того, щоб до 2030 року підтримати щорічне зростання ВВП на рівні 5-7%, країні не вистачатиме до 4,5 млн робочих рук. Про це повідомив виконавчий дир...

Оце так! У Львові дружину військовозобов’язаного засудили до 3 років позбавлення волі за укладення фіктивного шлюбу

четвер, 25 квітень 2024, 6:30

У судовому реєстрі повідомляється, що суд у Львівській області визнав жінку-інваліда 3 групи винною у незаконному переправленні особи через державний кордон, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалах справи, жінка, будучи інвалідом 3 групи, в...