На Камчатці стався новий землетрус і активізувалися вулкани

Також вулкани Камбальний і Ключевський викинули стовпи попелу, шлейф від яких поширився на 100 кілометрів в сторону Тихого океану.

Камчатка. Фото: 4gress.com800.

У Росії на східному узбережжі Камчатки стався землетрус магнітудою 4,8, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Сейсмічна подія відбулася в акваторії Тихого океану. Епіцентр знаходився на глибині близько 42 кілометрів за 121 кілометр на південний схід від Петропавловська-Камчатського. Енергетичний клас землетрусу склав 11,2", - розповів представник Камчатської філії Геофізичної служби РАН.

Зазначається також, що в різних районах в Петропавловську-Камчатському підземні поштовхи відчувалися силою до двох балів.

Разом з тим, як повідомляє місцеве управління МНС вулкани Камбальний і Ключевський викинули стовпи попелу на Камчатці.

"Згідно з супутниковими даними Камчатської групи реагування на вулканічні виверження, у понеділок вранці за місцевим часом на вулкані Камбальний зафіксований попільний викид. Висота викиду попелу склала до 7 тисяч метрів над рівнем моря", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з урахуванням напрямку вітру попільний шлейф поширився на 100 кілометрів у східному напрямку від вулкана, в бік Тихого океану. На шляху поширення попільного шлейфу населені пункти відсутні.

Крім того, в понеділок викид попелу на висоту 6 тисяч метрів над рівнем моря зареєстрований на вулкані Ключевський.

За даними рятувального відомства, за останні дні на вулкані сталося відразу кілька викидів попелу. Обом вулканам присвоєно підвищений "помаранчевий" код авіаційної небезпеки.

Євросоюз заборонить продаж автомобілів на бензині та дизелі: Рада ЄС ухвалила рішення

середа, 29 березень 2023, 9:59

У Європейському Союзі поступово забороняють продавати бензинові та дизельні автомобілі. Такі автомобілі можуть зникнути з автосалонів вже з 1 січня 2035 року, проте через позицію Німеччини було введено деякі послаблення. Про це йдеться у повідомленні Р...

Як ЗАЗ намагався розправити крила: Як презентували "Таврію" для ринку Латинської Америки

середа, 29 березень 2023, 9:50

"Таврію" продавали у Чилі з жовтня 1990 року до листопада 1991 року. Модель не мала попиту на місцевому ринку. . В інтернеті показали, як виглядав рідкісний експортний варіант ЗАЗ-1102 "Таврія" для ринку Чилі. Знімки опублікували на сайті VeoAutos.cl....