Соліст Луганської обласної філармонії, 26-річний Влад Ситник став лауреатом I премії міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар у Вітебську". Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу, передають Патріоти України.
Українець набрав однакову кількість балів із представником із Білорусі Єгором Шаранковим. Саме тому, в цьому році гран-прі вирішили не присуджувати.
Проте, за результатами голосування членів журі, більшістю голосів було ухвалено рішення про перевагу конкурсанта від України. Владу Ситнику вручили диплом, спеціальний приз "Ліра" і 15 тис. доларів США. Лауреатом II премії став Єгор Шаранков із Білорусі.
Переможця привітала українська продюсерка Олена Мозгова.
Влад Ситник - український співак, виконавець класичної і популярної музики. Він також є фіналістом вокального українського шоу "Голос Країни".



На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...