Комунальне підприємство "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" планує створити міжнародний аеропорт. Про це заявив його директор Сергій Кандауров на прес-конференції у вівторок, повідомляють Патріоти України.
"Сподіваюся, що аеродром у найближчий час стане аеропортом", – сказав він.
"У п'ятницю в Міністерстві інфраструктури відбулася нарада, де розглядалися перспективи розвитку авіації в Україні. Зокрема, було презентовано пре-ТЕО (попереднє техніко-економічне обґрунтування – ред.) створення мультимодального транспортного вузла у Білій Церкві", – повідомив Кандауров.
"Наявність автотраси, залізниці та аеродрому робить цей вузол дуже перспективним для перевалки вантажу і так далі", – уточнив він.
За словами Кандаурова, аеродром звернувся до Кабміну з проханням відкрити пункт пропуску через кордон на аеродромі, що дозволить підприємству розвивати аеропорт.
Він додав, що аеродром безпосередньо межує з митним постом "Біла Церква".
"Технічні характеристики нашої злітно-посадкової смуги дозволяють приймати літаки "Боїнг", – заявив директор вантажного авіакомплексу.
"Щороку з Білоцерківського району за кордон літає понад 218 тисяч осіб в один бік, стільки ж в інший. Один (щоденний – ред.) рейс "Боїнг 737" – це 120 тисяч пасажирів на рік і 1000 тонн вантажу", – навів він аргументи.
"Сподіваємося, проект (створення аеропорту) буде рухатися в найближчі рік-два", – зазначив Кандауров. За даними на сайті Білоцерківського аеродрому, приблизна вартість створення аеропорту складе 52 мільйони євро.
КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" створено в 2000 році на базі "Білоцерківського авіаремонтного заводу" і військового аеродрому Міністерства оборони. В авіакомплекс входить аеродром, два ангари, промислові майданчик і приміщення. Підприємство розташоване на відстані 80 км від Києва.
На Житомирщині спіймано надзвичайно рідкісну для українських водойм рибу – веслоноса, передають Патріоти України з посиланням на "Субота онлайн". Ця прісноводна риба мешкає у річці Міссісіпі та інших водоймах Північної Америки, тож побачити її в наших ...
Цей клаптик суходолу біля небезпечних дніпровських порогів тисячоліттями слугував тихою гаванню тим, хто мандрував однією з головних водних артерій Європи, а також тим, хто переправлявся між берегами Дніпра. Археологи дослідили скельний масив біля остр...