Пограбування сталося нещодавно, а самі злодії винесли дуже багато цінних речей з музею. Про це повідомляє спеціалізований сайт Рrostir.museum, передають Патріоти України.
Зокрема, за інформацією завідувача Музею-вагону Едуарда Мондзелевського, приїхавши з відпочинку, він хотів провести заплановану екскурсію для громадян з різних регіонів країни.
Але коли завідувач музею разом з екскурсантами потрапили до історичного вагону, виявилося, що його пограбували. Злодії виламали замок у дверях вагону, а потім потрощили експозицію та стіни музею-вагону.
Більше того, вони викрали багато старовинних монет Австро-Угорської імперії, Німецької і Російської імперій. Також зникла срібна гривня часів Київської Русі. Тепер у музеї немає і козацького мідного кухля, бронзових речей та телефону першої половини ХХ ст.
Більше того, під час пограбування злодії порізалися склом вітрин, від чого заляпали своєю кров'ю майже усі виставкові вітрини та віконні шторки.
Завідувач Музею-вагону дивується, чому ніхто не побачив, як злочинці грабують історичний вагон.
Сам Музей-вагон було відкрито в грудні 2001 року на залізничному вокзалі Фастова. В схожому штабному вагоні, 1 грудня 1918 року відбулось підписання Договору про злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Проте до цього часу музей не мав жодного статусу, не був навіть філією державного музею, а відтак - не мав ніякої охорони. Чим і скористались зловмисники.
За пів року в Україні народилися 86 795 дітей, і померли 249 002 людини. Наразі на одного малюка припадає 3 померлих, й ця ситуація незмінна протягом останніх 5 років. Найбільше народжують у столиці, а найчастіше помирають на Дніпропетровщині, передают...
За приблизними оцінками, понад 300 мільйонів людей у світі страждають на дальтонізм. У більшості випадків це означає, що людина не розрізняє певні відтінки кольорів або має труднощі з визначенням яскравості. У рідкісних випадках дальтонізм виявляється ...