На очах у друзів та повністю оголений: У Києві вкоротив собі життя молодий чоловік (фото, відео)

Трагедія сталася приблизно о 8:00 у четвер на березі Міністерського озера.
Самогубцю швидко витягнули, але він вже був мертвим. Фото: Інформатор.

В Оболонському районі Києва молодий хлопець наклав на себе руки на очах у своїх знайомих, стрибнувши в озеро з крижаною водою. Нині на місці трагедії працюють водолази, які зайняті пошуком тіла молодої людини. Відповідне відео опублікував Telegram-канал Kyiv Live, передають Патріоти України.

Відомо, що друзі, які стали свідками інциденту, намагалися відговорити хлопця від здійснення суїциду, але той зробив по-своєму. На їхніх очах він стрибнув у воду й потонув. Пізніше з'явилися подробиці інциденту. Трагедія сталася приблизно о 8:00 у четвер на березі Міністерського озера. Померлому було 28 років.

Як розповіли свідки, самогубця був повністю голим. Під час огляду особистих речей, які лежали на березі, були виявлені водійські права. Нині причини, за якими чоловік наклав на себе руки, невідомі.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.