На Одещині судитимуть директора турфірми за продаж авіаквитків в окупований Крим

Незважаючи на заборону, фірма виступила посередником між охочими перетнути кордон і авіакомпанією, яка співпрацює з аеропортом "Сімферополь".

Ілюстрація:crimea.kp.ru

На Одещині керівника і начальника відділу туристичної фірми підозрюють в незаконному переправленні всіх бажаючих через державний кордон. Як повідомили в прокуратурі Одеської області, відповідний звинувачувальний акт спрямований до суду, зазначають Патріоти України.

"Слідством встановлено, що агентство продавало авіаквитки для сполучення між Україною і тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим, незважаючи на заборону, - сказали в прокуратурі. - Фірма виступила посередником між охочими перетнути кордон і авіакомпанією, яка співпрацює з аеропортом "Сімферополь".

Вже звідти "пасажири" прямували в іншу країну. "Комбінація" розкрилася в кінці травня цього року. Розслідуванням займалися співробітники Служби безпеки та слідчі Нацполіції.

Джерело: Факты

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг