"На передовій всі взаємовідносини справжні. Там цвіт нації" - полковник ЗСУ про людей на фронті

Віктор Шидлюх впевнений, що кращі люди країни захищають свою Батьківщину на Донбасі.

Віктор Шидлюх. Фото:https://www.057.ua

Полковник Віктор Шидлюх, який звільняв Широкине, розповів, що знав про те, що Росія нападе на Україну, а також про те, які люди служать на фронті. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню 057.ua, передають Патріоти України.

На питання журналіста, чи здогадувався Віктор про війну з Росією, коли пішов в армію, військовий відповів ствердно. "З Росії. Я добре вивчав історію, і знайшов такий факт – в старих джерелах в бібліотеках, де були книги, написані в період раннього СРСР, постійно зустрічалася "фашистська Японія", "фашистська Польща", "фашистська Італія", "фашистська Фінляндія".

І я зрозумів, що якщо якась країна постійно називає когось фашистом, то не рівна година і нападе на нас. Я завжди був українцем, а не радянським людиною", - відповів полковник. Також військовий розповів про почуття, які відчуває на фронті.

"На передовій це незвичайне відчуття. Там служать кращі люди. Я скажу відверто – я насолоджуюся спілкуванням з ними. Там цвіт нації. Вони життєрадісні, винахідливі, патріотичні. Будь-яка людина, яка їде до кращих людей своєї країни, захоче бути з ними якомога довше. Я їх обожнюю, іноді нам для дружнього знайомства достатньо кілька хвилин.

Там всі взаємовідносини справжні. Ми можемо через секунду лежати під обстрілом, закриваючи один одного від осколків. Я іду по небезпечній ділянці, а солдат своїм тілом прикриває мене. Як можна до цього поставитися? Або коли я спостерігаю за противником, то вони ризикують своїм життям, щоб прикрити мене. Для мене це коштує дорожче будь-яких грошей", - зізнався Віктор.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...