"На стороні добра": В Мінекології підтримують заборону тварин у цирку

Ініціатива створена, аби зупинити насильство

Тварини у цирку. Фото: DT.ua

Адвокатське об'єднання "Лекс енд баклер" виступає за заборону тварин в цирку Міністерство екології та природних ресурсів України підтримало ініціативу заборони тварин в цирку. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці еколог-активіст і керуючий партнер "Лекс енд баклер" Олег Бабич.

"У боротьбі за справедливість нас підтримало Міністерство екології та природних ресурсів України! Кожна гривня, яку платять за похід в цирк, на хвилину продовжує муки і страждання тварин. Будь чесним, перш за все перед собою, саме ти можеш зупинити насильство. Адвокатське об'єднання" Лекс енд баклер "використовує доступні правові способи боротьби за припинення страждань живих істот. Битва триває. Будь на стороні добра", - написав Олег.

Хіти тижня. Митрополит Епіфаній: Що відомо про новообраного предстоятеля Української помісної православної церкви

понеділок, 17 грудень 2018, 9:30

Новому главі помісної української православної церкви Епіфанію, якого обрали на Об'єднавчому соборі 15 грудня, всього 39 років. Коротка біографія Митрополита Єпіфанія опублікована на офіційному сайті УПЦ КП, передають Патріоти України. Як зазначається,...

Жити по-новому? В Україні виникла серйозна проблема з пенсіями

понеділок, 17 грудень 2018, 8:59

В Україні не зможуть виконати обіцянки по щорічній індексації пенсій без розмежування податків і внесків на соціальне страхування. Про це журналістам заявив глава Пенсійного фонду України Євген Капінус, повідомляють Патріоти України.