На телеканалі Мураєва: Композитор Бистряков назвав українців "ідіотами" (відео)

Володимир Бистряков на повному серйозі узявся лякати співгромадян рівнем життя в країнах Балтії – членах НАТО і наших союзниках.
Володимир Бистряков. Фото: скріншот з відео.

Український і радянський композитор Володимир Бистряков обізвав власну націю "ідіотами". Таку заяву він зробив в ефірі програми "Події дня" на телеканалі "Наш", передають Патріоти України.

"Сьогодні українців примушують до асимілювання. Тому що всі ці безвізи, всі ці поїздки за кордон, у результаті яких тут залишаться одні старики й діти, як це вже було в Прибалтиці – воно веде до того, що асимілюється ціла нація. Вони розчиняться в цьому загальному потоці людей", – сказав він.

За словами Бистрякова, канцлер Німеччини Ангела Меркель обіцяла "підкинути з близькосхідних країн мігрантів в Україну, щоб вони нам допомогли". "Якщо подивитися на нашу країну з боку, то ми просто ідіоти. Якщо в Африці сидять люди на піску, десь смажать хробаків, із сарани готують печеню, при цьому щасливі, при цьому ще й танцюють і навіть розмножуватися можуть, то тут, на найбагатших землях, з такою інфраструктурою, яка у нас була, і ми сьогодні прийшли до того, що жебраки. Це просто ганьба", – сказав композитор.

Український політтехнолог Олексій Голобуцький в своєму Telegram-каналі жорстко прокоментував виступ Бистрякова. Він пояснив, що композитор виставляє цілу націю "ідіотами". "Бистряков на повному серйозі лякає нас рівнем життя в країнах Балтії – членах НАТО і наших союзниках. Але головне тут не це, а заголовки: "В Києві усвідомили, що Європа цілеспрямовано знищує Україну", "У Києві заявили...". Тобто, Бистряков виступає від імені всіх українців, формує думку про всіх громадян України – ніби це наша спільна позиція. "Альтернативно позиціонований совкопенсіонер" без проблем виставляє цілу націю безпорадними ідіотами", – розкритикував він скандальний виступ композитора.

Увага! Відео містить пропаганду!


Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...