На телеканалі Мураєва: Композитор Бистряков назвав українців "ідіотами" (відео)

Володимир Бистряков на повному серйозі узявся лякати співгромадян рівнем життя в країнах Балтії – членах НАТО і наших союзниках.
Володимир Бистряков. Фото: скріншот з відео.

Український і радянський композитор Володимир Бистряков обізвав власну націю "ідіотами". Таку заяву він зробив в ефірі програми "Події дня" на телеканалі "Наш", передають Патріоти України.

"Сьогодні українців примушують до асимілювання. Тому що всі ці безвізи, всі ці поїздки за кордон, у результаті яких тут залишаться одні старики й діти, як це вже було в Прибалтиці – воно веде до того, що асимілюється ціла нація. Вони розчиняться в цьому загальному потоці людей", – сказав він.

За словами Бистрякова, канцлер Німеччини Ангела Меркель обіцяла "підкинути з близькосхідних країн мігрантів в Україну, щоб вони нам допомогли". "Якщо подивитися на нашу країну з боку, то ми просто ідіоти. Якщо в Африці сидять люди на піску, десь смажать хробаків, із сарани готують печеню, при цьому щасливі, при цьому ще й танцюють і навіть розмножуватися можуть, то тут, на найбагатших землях, з такою інфраструктурою, яка у нас була, і ми сьогодні прийшли до того, що жебраки. Це просто ганьба", – сказав композитор.

Український політтехнолог Олексій Голобуцький в своєму Telegram-каналі жорстко прокоментував виступ Бистрякова. Він пояснив, що композитор виставляє цілу націю "ідіотами". "Бистряков на повному серйозі лякає нас рівнем життя в країнах Балтії – членах НАТО і наших союзниках. Але головне тут не це, а заголовки: "В Києві усвідомили, що Європа цілеспрямовано знищує Україну", "У Києві заявили...". Тобто, Бистряков виступає від імені всіх українців, формує думку про всіх громадян України – ніби це наша спільна позиція. "Альтернативно позиціонований совкопенсіонер" без проблем виставляє цілу націю безпорадними ідіотами", – розкритикував він скандальний виступ композитора.

Увага! Відео містить пропаганду!


Хіти тижня. У Франції заявили про препарат від коронавірусу, що знищує збудник хвороби за 6 днів

вівторок, 7 квітень 2020, 13:00

Пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. У Франції заявили, що протималярійний препарат гидроксіхлорохін нібито може позбавити коронавірус з...

Дайте їй "Оскар": Ввічлива дівчинка давиться маминою їжею, але робить вигляд, що це смачно (відео)

вівторок, 7 квітень 2020, 12:59

Відео набрало більше шести мільйонів переглядів. Люди висловлювали захоплення вишуканими манерами дівчинки. І співчували їй. Маленька дівчинка підкорила мережу своєю винятковою ввічливістю і добрим серцем. У соцмережі Twitter стрімко набуває популярнос...