
У Криму жителі міст скаржаться на сусідів, у яких в будинках горить світло. У Севастополі з'явилися оголошення, автори яких просять співгромадян «не провокувати сусідів» світлом у вікнах їхніх квартир, передають Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.
«Шановні сусіди! Переконливе прохання: в той час, коли все місто сидить у темряві, поводьте себе скромніше і не вмикайте ілюмінацію у всіх своїх кімнатах. Це дуже нервує мешканців сусідніх будинків і вони дзвонять в «Севенерго» з вимогою відключити наш дім », - йдеться в оголошенні.
Користувачі соцмереж повідомляють, що подібні доносчики є в багатьох містах півстрова. Нагадаємо, 30 грудня через аварію на лінії «Каховка-Титан» багато районів Криму знову опинилися без світла. За інформацією Укренерго аварія на ЛЕП усунена, але компанія чекає рішення керівництва країни про відновлення поставок електроенергії.
Україна і Росія не підписали новий контракт на постачання електроенергії до Криму через вимоги української сторони називати в тексті контракту Крим «Автономною Республікою Крим, тимчасово окупованою Російською Федерацією».
За ініціативою Президента Росії в Криму нібито було проведене телефонне опитування, згідно з яким 93% жителів півострова готові потерпіти перебої з електрикою, тільки не погоджуватися на умови України при підписанні контракту.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...