На заздрість "здоровим" лобурякам Фоменка-Шевченка: Українські футболісти вийшли у фінал Паралімпіади у Ріо

Може, їх треба поміняти місцями? Таким питанням задаються футбольні уболівальники вказуючи, що не ту збірну записали в інваліди

Українська футбольна збірна вийшла у фінал Паралімпіади. Наші співвітчізники перемогли збірну з Нідерландів з рахунком 4:0. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт змагань Паралімпіади.

Наші спортсмени-футболісти з наслідками ДЦП завдяки хет-тріку Володимира Антонюка та голу Олега Леня перемогли супротивників.

На шостий день змагань українська збірна вже має понад 60 медалей і поки що займають третє місце у заліку. Всього у збірної 22 золотих, 19 срібних та 20 бронзових медалей. На першому місці Китай, а на другому - Великобританія, яка має лише на дві медалі більше, ніж Україна.