На Житомирщині від онкологічного захворювання помер боєць АТО (фото)

​Військовий багато часу присвячував сім'ям загиблих, зниклих безвісти і побратимам. Важка хвороба не дала йому дожити до отримання бажаного диплома магістра-еколога ЖДТУ.

Ілюстрація:rediff.com

В Житомирській області від важкої хвороби помер боєць АТО Юрій Скорик. Смерть військового настала 24 січня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Ірина Коцюба, зазначають Патріоти України.

"Вчора перестало битися серце у Юри Скорика, бійця 30 бригади з Новоград-Волинського, який свого часу присвятив сім'ям загиблих, зниклим безвісти і побратимам. Але важка хвороба не дала йому дожити до отримання бажаного диплома магістра-еколога ЖДТУ. Сім'ї наші щирі співчуття", - повідомила Ірина.

Жінка написала, що прощання з військовим відбудеться 25 січня в його рідному селі, а потім в Новоград-Волинському. "Прощання з Юрієм Скориком пройде 25 січня в його рідному селі, а потім в Новоград-Волинському. 10.30 - в с.Дідовичі (Новоград-Волинський район) (будинок біля цвинтаря) 14.00 - Новоград-Волинський, близько 3 під'їзду по вул. Центр Соборності буде прощання і похорон на місцевому кладовищі", - написала Ірина.

У Юрія було онкологічне захворювання. Про це в коментарі написала сама Ірина Коцюба. Користувачі мережі висловлюють свої співчуття про смерть українця.

"Вічна пам'ять", - написала Людмила Галанзовська. "Останнім часом йому вже було дуже важко, він мені дзвонив розповідав, але тримався", - прокоментувала Олена Власенко. "Ми сумуємо разом з вами", - написала Ірина Коцюба.

Хіти тижня. "Ни радости, ни злорадства уже. Просто нас**ть": Бабченко про реакцію українців і не тільки на катастрофу АН-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 12:00

Журналіст звернувся до жителів РФ із закликом визнати свої помилки. Бабченко закликав росіян не дивуватися відсутності жалю або співчуття з боку українців, але зазначив, що і смертей в РФ тепер вже ніхто не радіє. "Ніхто вже ніяким смертям не радіє. Ос...

Хіти тижня. "П*зжений будеш зараз!": На Івано-Франківщині польський турист зняв з міні-готелю "бандерівський прапор". Що з цього вийшло (відео)

вівторок, 20 лютий 2018, 11:30

"Поляки піднімають нам червоно-чорний прапор!". То має стати класичною фразою... Гість з сусідньої держави, що завітав у туристичне містечко Івано-Франківщини, зробив велику помилку, про що незабаром і пожалкував. У садибі, де зупинився, побачив "кляти...