"Найбільша пробка в моєму житті": Стало відомо про муки російських туристів через Кримський міст

Водії проводять в пробках від 1,5 до 4 годин, деяким доводиться спати на узбіччі.
Кримський міст не виправдав сподівань. Фото: соцмережі.

Туристи скаржаться на кілометрові пробки в зв'язку з запуском Кримського моста на окупованому росіянами півострові, передають Патріоти України.

Водії проводять в пробках від 1,5 до 4 годин, деяким доводиться спати на узбіччі. "Півтори години - це ще не межа, - зазначає водій. - Найбільша пробка в моєму житті: селище Батальне - Феодосія! Чотири години (відстань 28 км)! З 21.00 до першої години ночі. Виснажені, стомлені водії сплять в машинах прямо на узбіччі, інші мчать по "зустрічній".

Рейсові автобуси затримуються мінімум на три години. Пасажири здають квитки і їдуть на таксі. "З Керчі до Сімферополя на автобусі зазвичай за 4 години доїжджала. А на вихідних дорога зайняла в майже два рази більше часу. Виїхала о 15:40, а приїхала на автовокзал після 22:00, - розповідає пасажирка Анастасія. - Ми чотири години простояли в пробці. Спочатку 2,5 години від Батального до Феодосії, а потім ще півтори години від Зуї до Сімферополя".

Також в мережі з'явилося відео укладання перших рейок на Кримському мосту: будівельники створюють верхню частину шляху залізничної частини. Формування будови йде від Тамані до Керчі, полотно створюється безстиковочним способом.

Джерело: KP.ua

Прийде антициклон з Сибіру: У грудні в Україні вдарять 20-градусні морози, - метеоролог

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:40

Цього року у грудня очікуються сильні морози, які спричинить антициклон з Сибіру. Температура подекуди падатиме до -13°...-20°. Потепління до відлиги очікується лише у третій декаді місяця. Такий прогноз на грудень 2023 оприлюднив кандидат географічних...

Які предмети входитимуть до НМТ у 2024 році: історія тепер обов’язкова

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:01

Національний мультипредметний тест (НМТ) – це комп’ютерна форма зовнішнього незалежного оцінювання, яке проводиться в Україні для вступу до закладів вищої освіти. У 2024 році відбудуться зміни в форматі НМТ, про що розповіли в МОН. Команда Букі досліди...