"Одна з характерних рис Румунії, (а я був вже в п’яти різних містах різних регіонів. І проїхав країну з півночі на південь), яку неможливо не помітити - це якесь паталогічне ізобіліє дроту", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Алекса Манн, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Дріт скрізь. Ти прокидаєшся з виглядом на дріт і засинаєш з думками про нього. Дріт звисає з неба і сторчить з землі.
Це країна дроту, який, я так розумію, тут видається тисячами метрів кожному електрику і просто небайдужим громадянам. І вони обмотють їм стовпи, будинки, дерева, світлофори і х***й ще знає шо. Хто що зможе. А хто міцний і витривалий то і по три рази на день.
Причому, вони не можуть, в силу якихось поважних причин, прикинути на глазок скільки пійде того йобаного дроту на той йобаний стовп і завжди беруть з запасом на кілометрів двадцять.
І з насолодою намотують, намотують і ще тисячу раз намотують той дріт де тільки можуть дістатись. На пам’ятках архітектури, на церквах, кірхах, костелах, на простих панельках і дерев’яних сараях- це все пох***й і не має ніякого значення. Головне намотувати.
Напевно це якийсь потужний таємний культ дрото*обів. Який має свій жорсткий устав і люту кару за розголос таємниць, як воно там все в тому ордені побудовано. Про який я ще згодом дізнаюсь, напевно, в самому кінці цієї поїздки.
Всі ці бухти дротів, ритми і переплетення, які вони утворюють- це вже близько до якогось спонтанного мистецтва. Чи нової форми життя, яка захопила цю територію
До цього моменту я думав, що то мої шановні співвітчизники не байдужі до намотування дротів де прийдеться і не мають в цій справі ніяких важливих конкурентів. Тому що давно спостерігаю це дротойобство у себе на батькивщині.
Дріт у нас з’являється в самих несподіваних місцях і перекриває вам краєвид з будь-якої точки.
Як я помилявся. Румунія рулить і обходить нас в цих гонках на цілий корпус".
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...