Нардеп у своєму ресторані знов отруїв відвідувачів

Напередодні у тому ж ресторані під час святкування весілля отруїлися 22 відвідувачі, але заклад не зупинився на досягнутих "успіхах".
Ресторан "Садиба на джерелах". Фото: Волинь 24.

У готельно-ресторанному комплексі "Садиба на джерелах" у селі Ромашківка Волинської області сталося друге масове отруєння на весіллі за тиждень. Цього разу постраждали 15 людей. Про це повідомила прес-служба обласного лабораторного центру МОЗ України, передають Патріоти України.

"Впродовж 7 серпня до Волинської обласної інфекційної лікарні звернулось 15 осіб з проявами гострої кишкової інфекції. Розпочали епідеміологічне розслідування", - йдеться у повідомленні.

У регіональному центрі МОЗ зазначили, що під час розслідування було встановлено, що усі хворі перебували на святкуванні весілля 5 серпня в готельно-ресторанному комплексі "Садиба на джерелах" Ківерцівського району Волинської області.

Проводиться комплекс протиепідемічних заходів із локалізації та ліквідації спалаху. За інформацією ЗМІ, заклад належить народному депутату Сергію Мартиняку.

Могли переслідувати: Ці українські прізвища забороняли в радянські часи

середа, 24 червень 2026, 17:49

У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...

Вакансія мрії? У Китаї знайшлася ідеальна робота для тих, хто любить нічого не робити

середа, 24 червень 2026, 17:43

У китайському місті Лохе один із зоопарків запропонував незвичну вакансію, яка швидко привернула увагу в мережі. Працівнику готові платити близько 1250 доларів на місяць за те, щоб він просто вдягав костюм ведмедя та перебував на території закладу, роз...