
У готельно-ресторанному комплексі "Садиба на джерелах" у селі Ромашківка Волинської області сталося друге масове отруєння на весіллі за тиждень. Цього разу постраждали 15 людей. Про це повідомила прес-служба обласного лабораторного центру МОЗ України, передають Патріоти України.
"Впродовж 7 серпня до Волинської обласної інфекційної лікарні звернулось 15 осіб з проявами гострої кишкової інфекції. Розпочали епідеміологічне розслідування", - йдеться у повідомленні.
У регіональному центрі МОЗ зазначили, що під час розслідування було встановлено, що усі хворі перебували на святкуванні весілля 5 серпня в готельно-ресторанному комплексі "Садиба на джерелах" Ківерцівського району Волинської області.
Проводиться комплекс протиепідемічних заходів із локалізації та ліквідації спалаху. За інформацією ЗМІ, заклад належить народному депутату Сергію Мартиняку.
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...
У китайському місті Лохе один із зоопарків запропонував незвичну вакансію, яка швидко привернула увагу в мережі. Працівнику готові платити близько 1250 доларів на місяць за те, щоб він просто вдягав костюм ведмедя та перебував на території закладу, роз...