Нардеп Вілкул запропонував оплатити Володимиру Парасюку психіатра

Нардеп з "Опоблоку" поскаржився, що Парасюк подряпав йому руку та довелося замазувати її "зеленкою"

Вілкул та Ахметов. Фото: www.vilkul.ua

Олександр Вілкул, якого Ярош пропонує якнайшвидше "запакувати" у ГПУ, прокоментував ситуацію з бійкою з Парасюком. За його словами, він може "оплатити Парсюку психіатричну експертизу". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "ГОРДОН".

"Он мне поцарапал руку, я зеленкой замазал. Обращаться в суд по этому поводу я, конечно, не буду. Уголовное дело по факту произошедшего инцидента открыла полиция. То есть не по моему заявлению. Могу оплатить Парасюку психиатрическую экспертизу и лечение", - сказав Вілкул.

"У меня просто не было выхода, я давал ответку", - додав Вілкул. Нагадаємо, у червні інший нардеп від того ж "Опоблоку", Вадим Новинський, потрапив під звинувачення митрополитом Драбинко через лайку та спробу бійки.

Американські науковці виявили вірус дурості

середа, 20 листопад 2019, 8:05

За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного. Американські дослідники з медичної школи Джона Хопкінса в Небрасці виявили унікальний вірус, як...

"Уже пельмені купують поштучно": Новини про пенсії в Україні на 2020 оптимізму поки не вселяють (відео)

середа, 20 листопад 2019, 7:55

Що буде з станом пенсії в Україні у 2020 році. Пенсія в Україні з 1 грудня 2019 виростає аж на 74 грн - з 1564 грн до 1638 грн. Наскільки доцільні подібні "підвищення" і чи варто українцям розраховувати на більше, пояснив в коментарі Главреду міжнародн...