Наркомани сплять на дитячих майданчиках: Фашик Донецький поділився показовим фото із окупованої Макіївки

Одна із місцевих жительок побачила подібну картину у мікрорайоні "Зелений".

У окупованій Макіївці. Фото: соцмережі.

В окупованій Макіївці (Донецька область) наркомани вдень сплять прямо на дитячих майданчиках. На це поскаржилася одна з місцевих мешканок у соцмережі, на пост звернув увагу Фашик Донецький у Twitter, передають Патріоти України.

За словами жінки, така ситуація, зокрема, на дитячому майданчику в мікрорайоні "Зелений".

Варто зазначити, що пост активно коментують у мережі. "Зате без біндер", "Нехай пишуть Путіну", "Хотіли з чоловіком і дітьми побухати на лавочці, а там наркомани", "Та всім просто по*** якось на ці фейкові республіки! Про***ли свою країну в 2014 році, ось тепер самі і живіть, як хочете!" - пишуть в інтернеті.

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Хіти тижня. На Майдані прив'язали до стовпа дилера, який продавав наркотики підліткам (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 0:35

Натовп людей оточив юнака, прив'язаного до стовпа скотчем в самому центрі Києва. А він сам в цей час намагається звільнитися, але всі його спроби виявляються марними. У Києві на Майдані незалежності був затриманий і прив'язаний скотчем до стовпа чолові...