Наркомани сплять на дитячих майданчиках: Фашик Донецький поділився показовим фото із окупованої Макіївки

Одна із місцевих жительок побачила подібну картину у мікрорайоні "Зелений".

У окупованій Макіївці. Фото: соцмережі.

В окупованій Макіївці (Донецька область) наркомани вдень сплять прямо на дитячих майданчиках. На це поскаржилася одна з місцевих мешканок у соцмережі, на пост звернув увагу Фашик Донецький у Twitter, передають Патріоти України.

За словами жінки, така ситуація, зокрема, на дитячому майданчику в мікрорайоні "Зелений".

Варто зазначити, що пост активно коментують у мережі. "Зате без біндер", "Нехай пишуть Путіну", "Хотіли з чоловіком і дітьми побухати на лавочці, а там наркомани", "Та всім просто по*** якось на ці фейкові республіки! Про***ли свою країну в 2014 році, ось тепер самі і живіть, як хочете!" - пишуть в інтернеті.

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...