"Народ мовчить, ось і доводиться нести цей тяжкий хрест олігархам": Востріков, що втратив родину у пожежі в Кемерово, зробив дивну заяву (відео)

На думку Ігоря Вострікова, зміна влади, яка настільки потрібна Росії, неможлива шляхом революції.

Ігор Востріков. Фото: соцмережі.

Росіянин Ігор Востріков, вся сім'я якого загинула під час пожежі у торговому центрі в Кемерово, заявив, що не можна вирішувати проблеми РФ "українськими методами". Про це він написав на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

На думку Вострікова, зміна влади, яка настільки потрібна Росії, неможлива шляхом революції. "Революція – це море крові, вона потрібна укропам. А нам потрібні зміни", – пояснив він.

При цьому росіянин декларує такі ідеї, як "суспільство, яке не повинно залежати від царя", і запевняє, що демократії в його країні немає тому що "народ мовчить, ось і доводиться нести цей тяжкий хрест олігархам".

"Коротше, ми самі в усьому винні!!! Я вже говорив, і повторю: "Путін не причина наших бід, а наслідок нашого суспільства", – підвів він підсумок своєї заяви.

Нагадаємо, на стихійному мітингу після пожежі в Кемерово Востріков звинуватив уряд у трагедії. Однак, після він змінив точку зору. За словами росіянина, президент РФ у цьому не винен. Також раніше він назвав Путіна царем.

Шпигують на користь ворога: Російські спецслужби вербували дтей в Україні за допомогою ігр у смартфоні

середа, 25 травень 2022, 7:25

Служба безпеки викрила російські спецслужби на використанні смартфон-ігор для вербування українських дітей. Йдеться про мобільний застосунок. У ньому учасники повинні шукати так звані "коробки" з віртуальними призами. Потім їх можна обміняти на електро...

Стовпи диму та темрява: Астронавт розповів, як виглядає війна в Україні із космосу

середа, 25 травень 2022, 6:29

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, ...