"Народ мовчить, ось і доводиться нести цей тяжкий хрест олігархам": Востріков, що втратив родину у пожежі в Кемерово, зробив дивну заяву (відео)

На думку Ігоря Вострікова, зміна влади, яка настільки потрібна Росії, неможлива шляхом революції.

Ігор Востріков. Фото: соцмережі.

Росіянин Ігор Востріков, вся сім'я якого загинула під час пожежі у торговому центрі в Кемерово, заявив, що не можна вирішувати проблеми РФ "українськими методами". Про це він написав на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

На думку Вострікова, зміна влади, яка настільки потрібна Росії, неможлива шляхом революції. "Революція – це море крові, вона потрібна укропам. А нам потрібні зміни", – пояснив він.

При цьому росіянин декларує такі ідеї, як "суспільство, яке не повинно залежати від царя", і запевняє, що демократії в його країні немає тому що "народ мовчить, ось і доводиться нести цей тяжкий хрест олігархам".

"Коротше, ми самі в усьому винні!!! Я вже говорив, і повторю: "Путін не причина наших бід, а наслідок нашого суспільства", – підвів він підсумок своєї заяви.

Нагадаємо, на стихійному мітингу після пожежі в Кемерово Востріков звинуватив уряд у трагедії. Однак, після він змінив точку зору. За словами росіянина, президент РФ у цьому не винен. Також раніше він назвав Путіна царем.

"Волосся повилазило, брів немає, важко": Віктор Павлик розповів про стан онкохворого сина (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 20:07

Син відомого співака Павло вже пройшов шість хімій, а треба мінімум десять. Український співак Віктор Павлик поділився інформацією про стан здоров'я його 19-річного сина Павла Павлика, який лікується від раку. Його син пройшов вже 6 курсів хіміотерапії...

Хіти тижня. "Патологоанатоми довго реготали, коли побачили труп": П'яні російські військові "знищили" згорілий танк ЗСУ

вівторок, 19 лютий 2019, 20:00

Епічних смертей на Донбасі було чимало. І, звісно, вони є наслідком повної відсутності розуму у путінських наймитів, адже у Росії IQ 90 вважається геніальністю. "Зізнаюсь, розповідати історії про смерть російських окупантів, дуже весело. Оскільки, якщо...