"Народ мовчить, ось і доводиться нести цей тяжкий хрест олігархам": Востріков, що втратив родину у пожежі в Кемерово, зробив дивну заяву (відео)

На думку Ігоря Вострікова, зміна влади, яка настільки потрібна Росії, неможлива шляхом революції.

Ігор Востріков. Фото: соцмережі.

Росіянин Ігор Востріков, вся сім'я якого загинула під час пожежі у торговому центрі в Кемерово, заявив, що не можна вирішувати проблеми РФ "українськими методами". Про це він написав на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

На думку Вострікова, зміна влади, яка настільки потрібна Росії, неможлива шляхом революції. "Революція – це море крові, вона потрібна укропам. А нам потрібні зміни", – пояснив він.

При цьому росіянин декларує такі ідеї, як "суспільство, яке не повинно залежати від царя", і запевняє, що демократії в його країні немає тому що "народ мовчить, ось і доводиться нести цей тяжкий хрест олігархам".

"Коротше, ми самі в усьому винні!!! Я вже говорив, і повторю: "Путін не причина наших бід, а наслідок нашого суспільства", – підвів він підсумок своєї заяви.

Нагадаємо, на стихійному мітингу після пожежі в Кемерово Востріков звинуватив уряд у трагедії. Однак, після він змінив точку зору. За словами росіянина, президент РФ у цьому не винен. Також раніше він назвав Путіна царем.

Не поділили небіжчика: Під Києвом співробітники ритуальних служб влаштували стрілянину (фото)

неділя, 21 липень 2019, 14:47

Слідчі розслідують кримінальне провадження за статтею хуліганство із застосовуванням зброї. В Ірпені Київської області 21 липня співробітники двох компаній з надання ритуальних послуг влаштували стрілянину. Вони сперечалися за право відвезти померлого,...

Бабусі швидко зацікавилися: У Дніпрі біля виборчих дільниць продавали пиріжки по 5 копійок (відео)

неділя, 21 липень 2019, 13:56

Незнайомий "благодійник"-бізнесмен майже відразу зацікавив і поліцію. Також у наметах білого кольору людям пропонували печиво та питну воду за такою ж ціною. На запитання покупців, чому продукти відпускають так дешево, продавці відповіли, що це ініціат...