"Нас рать! Курилы наши!": Росіяни вирішили протестувати проти "агресії Японії" (фото)

Мешканці островів дуже бояться раптом опинитися у цивілізованій країні?

Росіяни бояться, що японці таки відберуть Курили? Фото: соцмережі.

На Сахаліні пройшла акція проти передачі Японії частини Курильських островів. Про це повідомив користувач Twitter під ніком "Свинособаковод", зазначивши, що "шоу було "проти агресії Японії", а не проср*вшого все сцаря, тому "відважним сахалінцям" навіть дозволили не ставати на коліна", передають Патріоти України.

На опублікованих фото видно, що люди стоять із плакатами "Хр*н вам, а не острови. Нас рать. Курили наші", "Мріяла в 55 років зустріти пенсію на Курилах", "Батьківщина не продається", "Курильська гряда з Росією назавжди" та інше.

Ще один користувач соцмережі під псевдонімом Vitauskas уїдливо відреагував на протест росіян: "Курили Японії, звичайно, ні в якому разі не можна віддавати. Раптом ці кляті япошки піднімуть МРОП до $1250, всього за декілька років побудують там цивілізацію, прокладуть між островами монорельс".

"Адже тоді навіть найзапекліші ватники почнуть щось підозрювати", – додав він.

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"? Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...