Наші рулять: Мавпа з українського зоопарку побила світовий рекорд

Поважний примат любить поїсти, пошукати блох у волоссі людей, а також небайдужий до коштовностей

У Миколаївському зоопарку живе мавпа породи саймірі на прізвисько Макс, якому стукнуло вже 30 років. Для цих тварин такий вік вважається неймовірно довгим, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. У вольєрі Макс живе разом з подругою Ялою. Це єдина пара саймірі в Україні.

"Тривалість життя саймірі скрізь вказується до 20 років. Йому 30. Я за 23 роки своєї роботи ніде такого не зустрічав, - каже завідувач відділом приматів Миколаївського зоопарку Павло Жданов.

Для свого віку самець поводиться досить активно – має гарний апетит. Не боїться людей та полюбляє дівчат, які прибирають у вольєрі.

"Характер у нього спокійний, доброзичливий. Він застрибує на плечі, волосся перебирає. Коли сережки є, смикає за сережки", - розповіла прибиральниця Олександра Петренко. Працівники ж зоопарку вже готують документи для офіційного визнання Макса світовим рекордсменом.


У Києві встановили дизайнерський "сміттєвий павільйон" (фото)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 5:48

У Києві на Чоколівці встановили павільйон для сортування сміття із компостером. Про це пише The Village. Зазначається, що проєкт Trash Pavilion розробила архітектурна студія Formografia під час воркшопу із зміни публічного простору Чоколівки. У павільй...

Хіти тижня. Експерт назвав хвороби з 1100-відсотковим ризиком смерті при коронавірусі

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 1:00

За словами академіка, деякі захворювання збільшують ризик госпіталізації в шість разів. Серцево-судинні захворювання ускладнюють перебіг коронавіруса, збільшуючи ризик госпіталізації в шість разів, а ймовірність смерті зростає в 12 разів або на 1100 ві...