"Сови" хворіють на рак молочної залози на 48% частіше, ніж "жайворонки". До такого висновку прийшли дослідники із Брістольського університету. Для цього вони проаналізували 341 фрагмент ДНК, що відповідає за схильність до способу життя "сови" або "жайворонка", передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Отримані дані співвіднесли до ризику розвитку злоякісних пухлин грудей у понад 400 тисяч людей.
Причина такої закономірності поки до кінця незрозуміла. За словами медиків, це може бути пов'язано зі стресами, який багато "сов", що працюють зранку, відчувають від частого недосипу.
Крім того, зв'язок між онкологією і способом життя може пояснюватися порушенням внутрішнього годинника організму і їхнім впливом на гормони, імунітет, обмін речовин та інше.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...