Навколо мережі "АТБ" розгортається новий скандал

Чи дійсно справедливе обурення покупця, чи змінити налаштування в касовому апараті насправді непідйомне завдання - вирішувати фахівцям.

В "АТБ" черговий мовний скандал. Фото: TradeMaster.UA.Щодо "ніфіганесєпарського" супермаркету "атб" (принципово з маленької). Вони ж там себе п'ятками у груди били і криком кричали, що українці вони, і ніфіга не сєпари, що то їх оббріхують злі язики. Про черговий випадок розповів на своїй сторінці в Фейсбуці Алексей Гетьманский, передають Патріоти України.

Так от, 1 липня 2017 (!!!) були ми проїздом у Кропивницькому і там я зайшов до супермаркету "атб" купити дітям цукерок, а потім з чека дізнався, що ми були не в Кропивницькому, а у якомусь кіровограді.

От такої. Як вважаєте, хто вони, смердюче сепарське лайно чи просто не встигли за рік написи змінити?

Реакція користувачів не була такою однозначною:

Коронавірус в Україні: Статистика захворівших на 1 квітня

четвер, 2 квітень 2020, 0:00

Більш ніж 100 нових випадків коронавіруса зафіксовано за останню добу. Коронавірус не знижує темпів поширення в Україні. Всього станом на 1 квітня в країні налічується понад 794 хворих. Збільшилася і кількість померлих від COVID-19, і на сьогоднішній д...

Хіти тижня. Скільки коштували автомобілі СРСР у порівнянні з іномарками: Ціни і фото

середа, 1 квітень 2020, 23:55

Останнім часом у мережі проявляється великий інтерес до теми радянських автомобілів. Особливо що стосується їхніх цін. До вашої уваги - порівняння вартості радянських автомобілів та західних "аналогів", передають Патріоти України. Журналісти визначили,...