Назад у "совок"? Двом декомунізованим селам на Черкащині повернули старі назви

Місцева влада змушена була на це піти через масове невдоволення місцевого населення.

Ілюстрація:http://podrobnosti.ua/У Черкаській області два села, які отримали нові назви у рамках декомунізації, знову перейменовані через масове невдоволення місцевого населення.Сьогодні, 12 жовтня, на черговій сесії Черкаської облради, ці села отримали нові назви. Про це пише УНІАН, передають Патріоти України.

Зокрема, перейменованому селу Поминик Маньківського району повернули стару назву – Вікторівка. Нова назва села Поминик, яку село носило ще до радянських часів, на думку місцевих жителів, звучить негарно та викликає неприємні асоціації.

Щоб повернути попередню назву, селяни влітку цього року зверталися до народного депутата з Черкащини Валентина Ничипоренка, який ініціював проект постанови Верховної Ради про перейменування села.

Також перейменоване в рамках декомунізації село Чубівка Смілянського району змінило назву на Ленське. Проти нової назви селяни виступили, оскільки не змогли зрозуміти її походження.

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...

У Мінстратегпром розширили можливості бронювання працівників ОПК

понеділок, 20 травень 2024, 17:20

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України внесли зміни до критеріїв для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки. Відповідність цим критеріям стає підставою для подальшого бронювання в...