
Уночі 12 січня в зоні бойових дій убили 22-річного Богдана Корнелюка із Нововолинська. Про це пише сайт Радар, інформують Патріоти України.
Він народився 28 вересня 1994 року. Навчався в Нововолинську у школі №3, потім – у профтехучилищі. Восени 2013-го пішов до війська, відслужив понад два воєнних роки, повернувся додому.
За цей час померли його мама й бабуся. Лишився батько, що мешкає у сусідньому Володимирі. У квітні 2016-го Богдан підписав контракт і знову поїхав на війну.

Він любив котиків і поважав вовків. Постив тих і тих на своїй сторінці. А ще багато думав. І ховав біль, любов, надії, розчарування за цитатами.
— А за что ты любишь армию?
— За то, брат, что там все настоящее: друзья и враги, жизнь и смерть… И ничего лишнего!..

Останній у житті запис на свой сторінці Вконтакті зробив уранці 11 січня:
Нам треба жити кожним днем,
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може й не настати.
— Ліна Костенко
“Солдаты попадают прямиком в рай, потому что в аду они уже побывали”.(Із його сторінки, на яку заходив за кілька годин до падлючої кулі.)
Поховають Богдана Корнелюка в Нововолинську.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...