Люди, які мають обліковий запис в соціальних мережах і намагаються продемонструвати невластиві їм риси, схильні відчувати стрес і вести ізольований спосіб життя. Це з'ясували вчені з Університету Тасманії, які проводили дослідження в Facebook. Результати роботи опубліковані в журналі Cyberpsychology, Behavior, and Social Networking, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За словами вчених, їх мета полягала в оцінці наслідків, що виникають при використанні свого альтер-его в соціальній мережі. Автори порівнювали справжні і віртуальні особистості користувачів, ступінь соціальної прихильності і психологічного благополуччя, рівень тривоги, стресу і депресії. У дослідженнях взяли участь 164 людини, які заповнювали анкети.
В даний час чисельність населення Землі складає 7,4 мільярда осіб, а число активних користувачів Facebook - приблизно 1,7 мільярда осіб. Вчені вважають, що якщо розробити методики, що дозволяють людям, які мають соціально-психологічні проблеми, однаково поводитися в реальному житті і в Facebook, то це дозволить зменшити рівень стресу.
Кожен військовозобов'язаний громадянин в Україні повинен пройти військово-лікарську комісію, яка здійснює оцінку стану здоров'я та видає рішення про придатність/непридатність до військової служби. Лише висновок ВЛК про придатність дозволяє мобілізувати...
В Україні в липні-серпні можливі погодинні відключення електроенергії через сильну спеку, яка традиційно призводить до зростання споживання електроенергії, особливо у вечірні години. Очікується, що це може спричинити дефіцит у системі, якщо частина ене...