"Називай мене українцем": Зеленський запустив у мережі патріотичний флешмоб (відео)

На такий вчинок коміка надихнуло спілкування із іноземцями, дехто з яких й досі вважає українців "малоросами-росіянами".

Володимир Зеленський. Фото: РБК.

Лідер студії "95 квартал" Володимир Зеленський, який є одним з лідерів електоральних симпатій українців, запустив патріотичний флешмоб. У Instagram актор розповів, що напередодні у "Кварталу" відбувся концерт на Кіпрі. Там у нього відбулася розмова з місцевим жителем, який, почувши, що комік з Києва, подумав, що це в Росії, передають Патріоти України.

"Я йому сказав, що Київ - це Україна. Називай мене українцем. Ми - українці! Пояснив, що Україна - окрема незалежна країна. Назвав йому прізвища Шевченка, Сікорського...", — розповів Зеленський.

Шоумен заявив, що "ми з вами дещо не зробили", запропонувавши українцям флешмоб CallMeUkrainian (називай мене українцем). "Надсилайте відео, будемо просвітлювати весь світ. І скажіть, будь ласка, завдяки кому або чому ви пишаєтеся своєю країною", — сказав актор.


"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...