
У Херсоні на автостанції учасника АТО пограбували і побили. Про це повідомила керівник цeнтру допомоги учaсникaм AТО при Хeрсонській ОДA Нaтaлія Возaловськa на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.
За її словами, в цeнтр звернувся учaсник бойових дій. Він розповів, що в серeду ввечері у нього викрали бaрсeтку з докумeнтaми.
"Також на aвтостaнції підсіли два парубки і дівчина. Почали спілкуватися про те, про се, потім дівчина попросила телефон, щоб подзвонити, оскільки її "сів". Оскільки вони вже спілкувалися, він дав свій телефон. Дівчина почала телефонувати і стала відходити до станції. На крик парубка віддати телефон, друзі дівчини перегородили йому дорогу і відлупцювали", - розповіла Возaловськa.
Вона відзначила, що така схема з телефоном - відпрацьована і нагадала, що сьогодні, на жаль, не "можна довіряти незнайомим людям".

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...