Мешканка Сум 27 разів відправляла шахраям гроші за "виграний автомобіль"

Жінка прийшла в Кролевецьке відділення поліції і написала заяву про те, що шахраї ошукали її на 70 тисяч гривень.
Сумчанка майже 30 разів підряд повірила шахраям. Ілюстрація: соцмережі.

Тридцятирічна мешканка міста Суми звернулася в поліцію із заявою про шахрайство і розповіла, що віддала зловмисникам дуже велику суму грошей за "виграний" автомобіль. Про це пише видання 0542.ua, передають Патріоти України.

Жінка прийшла в Кролевецьке відділення поліції і написала заяву про те, що шахраї ошукали її на 70 тисяч гривень. Вона розповіла, що на її мобільний телефон прийшло повідомлення про те, що вона виграла автомобіль. В смс також вказувалося посилання на сайт, де можна ознайомитися з більш детальною інформацією.

Вона відвідала сайт, уважно прочитала умови конкурсу і дізналася, що дійсно стала володаркою виграшу. Щоб отримати свій приз, вона зв'язалася з організаторами акції по телефону. Чоловік, який їй відповів, підтвердив, що вона дійсно стала власницею нового автомобіля і для отримання виграшу їй необхідно приїхати в Київ. Якщо ж вона не хоче автомобіль, то свій виграш вона може забрати грошима. Сумчанка, подумала і погодилася на виграш у грошовому еквіваленті.

Однак для того, щоб отримати всю суму, зловмисники попросили її сплатити всі податки. Протягом місяця жінка відправляла свої заощадження на різні банківські рахунки. Всього вона зробила 27 переказів на загальну суму 70 тисяч гривень. Коли її заощадження закінчилися, організатори акції перестали виходити на зв'язок.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 КК України (Шахрайство). На даний момент слідчі встановлюють власників всіх рахунків і ведуть пошук злочинців. Крім того, співробітники поліції нагадують українцям про те, що не варто брати участь у сумнівних акціях і перераховувати гроші незнайомим людям, навіть якщо всі їх аргументи виглядають переконливо.

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...