
Авто поліції, яке 31 травня збило 13-річного велосипедиста у Києві, виконувало спецзавдання. За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за статтею "Порушення правил безпеки дорожнього руху". Про це повідомляє прес-служба поліції Києва, передають Патріоти України.
"Автопригода із участю поліцейського автомобіля, який виконував спецзавдання, трапилася на вулиці Григоренка у Дарницькому районі близько 21-ї години. "Фольксваген" збив хлопчика, який їхав на велосипеді. У результаті дитина отримала тілесні ушкодження, "швидка" доставила його в лікарню", – мовиться у повідомленні правоохоронців.
На місці працює слідчо-оперативна група, працівники районної прокуратури та управління внутрішньої безпеки. "Проводиться огляд місця аварії та встановлюються всі обставини ДТП. Після проведення першочергових слідчих дій буде визначено орган, що проводитиме розслідування", – додали у поліції.
Зазначається, що обоє працівників поліції, які перебували в автомобілі, у присутності громадян та понятих пройшли тест на "драгері": прилад показав, що правоохоронці не вживали алкоголь. Окрім того, поліцейських доставляють до лікаря-нарколога, щоб відібрати біологічні зразки для проведення дослідження на встановлення стану сп’яніння.
В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....