Не плюй в колодязь: "Ненависники" Росії на "Євробаченні" підтримають Джамалу

Те, що "нефанатів" у РФ хоч греблю гати, - щира правда. Але не треба шукати незвичайні виправдання успіху кримськотатарсько-української співачки. Вона краща - бо вона Джамала!

Джамала надала міжнародному конкурсу пісні новий напрямок. Фото: ivona.bigmir.netПредставниця України на пісенному конкурсі "Євробачення-2016" Джамала має "дуже хороші шанси" на перемогу. Високий результат співачці забезпечать "ненависники Росії" і мусульмани, які проживають в Європі, з такою інформацією сайта Нескучные новости знайомлять читача Патріоти України.

"У неї дуже хороші шанси. Навіть не тому, що у неї гарна пісня і що вона блискуча артистка. Вона збере голоси всіх ненависників Росії - саме з тієї причини, що Росія замість того, щоб вести себе по відношенню до неї дружньо, зробила все , щоб розрекламувати її пісню як політичний демарш, спрямований проти неї. Тому люди в Європі, які не дуже симпатизують Росії, будуть старанно голосувати за неї

Джамала як фаворитка збере голоси європейських мусульман і мусульман, що проживають на території Росії. У неї буде дуже великий і істотний відсоток. Від Азербайджану, Туреччини і інших голосу за неї будуть зашкалювати".

Також зазначається, що конкурентка Джамали, представниця Вірменії Івета Мукучан, "може бути, могла б поборотися за перемогу, але з політичних причин великого результату у неї не буде. Виключно з політичних причин, а не тому, що вона погано співає".

До слова, остання зміна сценічного образу Джамали сприйнята на ура: "Слава богу, вона перестала співати комічні пісні, які їй зовсім не йшли. Вона знайшла себе як велика драматична співачка, вона повинна співати драматичні пісні".

Нагадаємо, що фінал «Євробачення-2-16» відбудеться 14 травня. Цікаво зауважити, що раніше той же блогер спрогнозував провал Росії на «Євробаченні». Як то кажуть, недовго чекати залишилося.

Балтійське море атакували токсичні водорості: Аномальна спека створила небезпечну ситуацію

понеділок, 17 серпень 2026, 9:06

Аномальна спека в Німеччині спричинила стрімке поширення синьо-зелених водоростей — ціанобактерій у Балтійському морі та водоймах на півночі країни, передають Патріоти України. Супутникові знімки Федерального морського та гідрографічного агентства Німе...

Диво, що спостерігається раз на кілька десятиліть: Коли комета Галлея повернеться до Землі

понеділок, 17 серпень 2026, 8:39

Востаннє цю комету спостерігали неозброєним оком у лютому 1986 року. Проте тоді умови для спостережень у Північній півкулі були несприятливими через невдале взаємне розташування Землі, Сонця та комети. Натомість у 2061 році геометрія прольоту буде значно