Не поступається НАТО: Опубліковано фото нового екіпірування та спецодягу для ЗСУ

Спецодяг, взуття та екіпірування закупили для військовослужбовців Збройних Сил України вперше. Раніше вони постачалися за рахунок міжнародної допомоги або ж не постачалися взагалі, повідомляють Патріоти України.

Наразі триває розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, повідомляє Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

У ЗСУ стверджують, що кожен предмет відповідає сучасним вимогам та не поступається зразкам в арміях країн-членів НАТО.

Українські воїни отримають:

  • спеціальні та маскувальні костюми для снайперів та розвідників
  • костюми для екіпажів броньових машин
  • наколінники і налокітники
  • транспортні та індивідуальні сумки
  • утеплені бахіли.

Поки нові зразки тестують, зокрема снайперські рейдові рюкзаки і чохол-килим для перенесення зброї.

"Ці зразки поступатимуть на планове забезпечення у 2019 році, як і нові модульні бронежилети та балістичні шоломи", – зазначили у відомстві.

У порівнянні з 2014 роком поповнення значне. Зокрема – тактичні рукавички, флісові кофти, літні польові костюми, змінений зимовий одяг, сучасні кожухи із тришаровою імпортною мембраною і стійкістю до води, комбінезони для технічного складу й танкових підрозділів, бойові рюкзаки, маскувальні костюми снайпера, пінополіуретанові матраци й подушки із синтетичним наповнювачем.

Окрім того, у відомстві повідомляють, що розробка нових зразків та їх видача користувачеві триває щонайменше півроку.

Ціни злетять! Морози знищили частину врожаю в Україні - яких фруктів бракуватиме найбільше

четвер, 15 травень 2025, 7:47

Весняні морози знищили значну частину майбутнього врожаю фруктів. Абрикоси й персики постраждали найбільше, черешня і вишня - частково. Ціни на ці плоди підскочать. РБК-Україна розпитало експертів, що буде з врожаєм плодових дерев та як зміняться ціни ...

Шахраї надурили українців на понад 1 млрд грн: Стало відомо, яка схема найпопулярніша

четвер, 15 травень 2025, 7:30

В Україні поменшало випадків шахрайства з платіжними картками – лише 0,0031% (тобто 31 на мільйон) видаткових операцій з картками торік виявилися шахрайськими. Водночас сума завданих в результаті збитків зросла більш ніж на третину і перевищила мільярд...