Не все так просто: Стало відомо, чому жінки живуть довше за чоловіків

Фахівці зауважують, що життя чоловіка може скорочувати високе вироблення тестостерону, який здатний порушити роботу імунної системи, тоді як "жіночий гормон" естроген, навпаки, має протизапальний ефект.

Фото: fashionlab.pro

Група дослідників з Німеччини і Данії знайшла свідчення того, що жінки живуть довше за чоловіків завдяки біологічним особливостям. Про це йдеться в статті, опублікованій в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені проаналізували показники тривалості життя в період работоргівлі на острові Тринідад (1498-1807 роки), під час епідемії кору в Ісландії і голоду в Ірландії, Швеції та на Україні. З'ясувалося, що всюди, крім Тринідаду, жінки жили довше - чоловіків на острові, найімовірніше, "берегли" для важкої фізичної праці.

Також наголошується, що в період голоду в Ірландії (1845-1849) середня тривалість життя чоловіка становила 18,17 року, а жінки - 22,4 року. До епідемії представники обох статей жили приблизно до 38 років.

Дослідники пояснюють це явище біологічними причинами, однак у чому ж конкретно перевага жінок, поки неясно.

Хіти тижня. "Фашистские пида...сы угнетают наших товарищей в Киеве": Російський рокер брудно вилаявся на адресу українців (відео)

понеділок, 23 липень 2018, 20:00

Вадим Самойлов також спробував переконати своїх слухачів, нібито військові РФ у Сирії захищають кордони "русского мира". Екс-соліст російської рок-групи «Агата Крісті» Вадим Самойлов на одному з концертів в Мурманську до Дня рибалки заявив зі сцени, що...

У Росії чоловік жорстоко вбив українку

понеділок, 23 липень 2018, 19:32

Після скоєння злочину вбивця застрелився сам. У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України. Це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району, передають Патріоти України. . Місцевий житель після скоєння вбивст...