Не витримала "русского мира": У Луганську наклала на себе руки подружка британського пропагандиста Грема Філліпса

Дівчина вистрибнула з вікна своєї кімнати на 5 поверсі.

В окупованому Луганську покінчила життя самогубством соратниця британського пропагандиста Грема Філліпса Віра Щербак, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Інформаційний спротив".

Інцидент стався 25 вересня в гуртожитку фейкового педуніверситету по вулиці Матросова. Так звані "поліцейські ЛНР" встановили, що студентка першого курсу Щербак самостійно вистрибнула з вікна своєї кімнати на 5 поверсі.

Бойовики заявили, що однокурсники і знайомі дівчини неодноразово чули від неї про намір вчинити суїцид. Втім, рідні та подруги Щербак заперечують дану інформацію.

Профіль 17-річної Щербак є на сайті проекту "Миротворець". Там наводяться докази того, що дівчина брала участь в створенні антиукраїнських пропагандистських роликів Філліпса.

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...

Рота закрий!: Як кішка кумедно забороняє господині співати (відео)

середа, 19 січень 2022, 0:32

Кішка, яку назвали Хелен, не любить, коли госоподиня співає. Тому чотирилапа вигадала метод, як її зупиняти, передають Патріоти України. Коли господиня вирішує щось заспівати, Хелен одразу намагається змусити її зупинитися. Для цього чотирилапа заскаку...