Не зміг згвалтувати, то вбив: Відпочинок у Миргороді закінчився тюрмою для жителя Кременчука

Злочинець забрав у жертви гроші та золото і сховав тіло у колодязі теплотраси неподалік.

Спроби згвалтувати закінчилися вбивством. Фото: соцмережі.

У серпні 2018 року чоловік відпочивав на курорті у Миргородському районі. Там познайомився з 38-річною жінкою, з якою вони розпивали спиртні напої, передають Патріоти України із посиланням на сайт міста Кременчук.

Далі чоловік захотів інтиму, але через відмову насильно потягнув супутницю на зупинку транспорту. Намагання її зґвалтувати закінчилися нанесенням руками понад 20 ударів по голові жінки. Від цього вона померла.

Тож злочинець забрав у померлої гроші та золото і сховав тіло у колодязі теплотраси неподалік. Люк прикрив кришкою і зник. Тепер Прокуратура Полтавської області клопоче про довічне позбавлення волі.

Прощавай, диктаторе! Компанія-розробник World of Tanks перевезла потихеньку з Мінська до Київ сотні провідних фахівців

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:19

За інформацією медія компанія Wargaming - розробник популярної гри World of Tanks - перевезла з Мінська у київський офіс близько 200-300 співробітників, зазначають Патріоти України. Про це зокрема повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела, офіційно у к...

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...