Неголений і злегка виснажений: У мережу виклали тюремне фото Пола Манафорта

У в'язниці міста Олександрія у Вірджинії політтехнологу видали робу, він буде утримуватися в одиночній камері.
Пол Манафорт. Фото: Рейтерс.

Вчора, 12 липня, фігуранта "російського справи" і екс-керівника передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта перевели з в'язниці в провінційному місті Ворсові в аналогічний заклад імені Вільяма Г. Тюрсдейла в Олександрії, штат Вірджинія. Про це пише видання USA Today, передають Патріоти України.

Офіс шерифа міста показав, як зараз виглядає колишній лобіст інтересів Віктора Януковича і Партії регіонів, опублікувавши фото політтехнолога в анфас. "На знімку він неголений і злегка виснажений", - зазначили в USA Today.

У в'язниці Ворсова статус Манафорта був VIP (Very Important Prisoner, "дуже важливий в'язень"). Там його умови утримання були відповідними: ноутбук, телефон, душ в камері, відсутність уніформи. У новій в'язниці перебуває близько 400 ув'язнених.

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...

Українська Антарктика: Полярники показали птаха, який полює на яйця пінгвінів

вівторок, 6 грудень 2022, 2:09

Науковці зі станції "Академік Вернадський" показали південнополярного поморника – птаха, який полює на яйця пінгвінів. Птаз відомий також за прізвиськом скуа – від англійської назви south polar skua. Наукова ж назва латиною – Catharacta maccormicki, на...