Неймовірна краса: Майстер сноу-арту Саймон Бек створює унікальні снігові пейзажі (фото, відео)

Із настанням зими британський художник вже 10 років поспіль створює свої шедеври.

Останнє з творів Саймона Бека - величезний дракон. Фото: THE GUARDIAN.

Дивовижні малюнки на снігу створює 54-річний Саймон Бек (Simon Beck), який називає себе «першим в світі сніговим художником». Свої унікальні пейзажі британський майстер сноу-арту почав витоптувати для забави ще десять років тому, за цей час в його колекції набралося понад 200 робіт, а снігова творчість стало його основним заняттям. Про це дивовижне мистецтво розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Англієць Саймон Бек, який називає себе «першим в світі і найвідомішим "сніговим" художником», не так давно створив новий витвір мистецтва - величезного снігового дракона, якого він «намалював», ґрасуючи сніг неподалік від Якутська в Сибіру. На створення таких картин йому потрібно від 5 до 10 (а то і більше) годин в день.

Бек створив цей малюнок для російського фільму під назвою «Дракони». Він має величезний досвід роботи зі снігом в сфері мистецтва і навіть встиг випустити книгу, де зібрані самі приголомшливі його твори. У Саймона є збірка робіт «Сніжне мистецтво», в якузібрано близько 200 ілюстрацій автора.

Щозими майстер сноу-арту створює близько 30 малюнків. Площа деяких снігових картин становить 100 кв. метрів.

Залежно від розміру і складності задуманого сюжету на одну роботу витрачається від 10 годин до двох діб, за цей час Саймон проходить близько 40 кілометрів.

Все почалося в 1974 році, коли Саймон Бек виграв британський Чемпіонат зі спортивного орієнтування. Він провів велику частину свого дорослого життя, працюючи в якості позаштатного картографа.

А сама ідея створення картин на снігу прийшла в голову британцеві в Альпах, він шукав способи лікування суглобів і знайшов такий оригінальний вихід, поєднавши корисне з приємним.

У бою з російськими загарбниками загинув професійний український боксер, командир загону спецпризначенців

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:38

Спортсмен захищав Україну від окупантів, його було вбито в ході бойових дій на Донеччині. . Україна продовжує втрачати своїх спортсменів на війні із російськими окупантами. Як повідомили у Міністерстві молоді та спорту, на Донеччині під час бойових ді...

У Тростянці пекарня опинилася у вирі скандалу - працівники годували хлібом окупантів

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:29

У Тростянці Сумської області ресторан, який після початку окупації міста власники перетворили на пекарню, "загримів" у скандал. Все - через ймовірну співпрацю закладу з окупантами, передають Патріоти України. Люди розповідають, що стояли в черзі по 5-6...